Predaj, priestor pre sklad, 150 m2, Zvolen, Krupinská cesta

Direct Real - priestor pre sklad, Krupinská cesta, Zvolen, Zvolen - Moderný, prevádzkovo - skladový areál v centre Zvolena

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame na predaj prevádzkovo - skladový areál vhodný pre operatívne skladové alebo distribučné využitie. Skladová budova bola vyhotovená ako oceľový skelet s opláštením tepelnoizolačnými panelmi ISOPAN. Budova je presvetlená svetlíkmi a plastovými oknami. Čistá, bezprašná prevádzka. Vstupná brána je sekcionálna s elektrickým systémom otvárania a prechodovými dverami. Objekt má rozvody pre elektroinštaláciu a bezpečnostný systém. Súčasťou areálu sú spevnené plochy, parkovisko pre 5 motorových vozidiel + dve samostatné garáže. Areál sa nachádza na viditeľnom, frekventovanom mieste s výbornou dopravnou dostupnosťou. Možnosť zväčšenia skladu či dostavby ďalších priestorov, alebo kúpy oproti stojacej obchodno - administratívnej budovy.

http://zvolen.directreal.sk/sk/nehnutelnosti/obchodne-priestory-predaj-nadstandardna-obchodno-administrativna-budova-s-vybavenim-v-centre-zvolena-39499?c=
Zariadenie: V budove je aktuálne inštalovaný regálový zakladač s kapacitou 96 paletových miest pre operatívne uskladnenie a 96 paletových miest pre sezónne uskladnenie tovarov, ktorý môže byť obsluhovaný akumulátorovým vysokozdvižným vozíkom.
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 494
Celková úžitková plocha administratívy: ......
Celková úžitková plocha skladu: 133
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia
Kúrenie: Nevykurované
Forma vlastníctva: Osobné


Viac informácií: http://y9.sk/dK4

Obhliadky a ďalšie informácie:
Mgr.Mária Štugelová
0905 462 373
m.stugelova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Vložené 6. 4. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-130212 (439500)
  • Lokalita Krupinská cesta

Kontaktovať makléra

Mgr.Mária Štugelová
Mgr.Mária Štugelová Telefón: 0905 462 373 E-mail: m.stugelova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist