Predaj, prevádzkové objekty, Buzitka 20 160,00 EUR navrhnúť cenu

Podnikateľský objekt Buzitka

Budova súp.č. 89 - Obchod na parc.č. 189
Hodnotená budova je prízemná bez podpivničenia s využitím na obchodné účely, postavená na mierne spádovitom pozemku popri hlavnej obecnej ulici a št. ceste II. tr. trasy Fiľakovo - Nové Hony - Rimavská Sobota , hlavné miestnosti s oknami a dverami do ulice sú orientované na severovýchod . Budova je postavená na kamenno-betónových základoch, murivo je hrúbka múrov je 50 cm. Stropy sú drevené trámové s omietnutým podhľadom . Budova je zastrešená valbovým dreveným krovom, krytina škridlová , rímsa ukončená dažďovými žľabmi a zvodmi. Vonkajšie omietky sú brizolitové, vnútorné vápenné hladké. Stolárske výrobky sú drevené - okná dvojité dvere rámové s výplňou aj hladké, podlahy sú z cementového poteru a keramickej dlažby. Budova je napojená na verejné uličné siete elektriny, vodovodu a zemného plynu , obecná kanalizácia podľa informácie z Obecného úradu ku dňu obhliadky nie je uvedená do prevádzky , znalec počas obhliadky nenašiel na hodnotenom pozemku poklop ani vrchnú dosku žumpy resp. biologického septika
Čo sa týka technického a sociálneho vybavenia - jeho funkčnosť ani prevádzkyschopnosť nebola pri obhliadke preukázaná, obhliadkou konštatujem jeho zdevastovanie a poškodenie a taktiež aj neošetrenie z hľadiska pravidelnej údržby. Na inštalácii zemného plynu a elektriny sú nutné východiskové revízie. Núdzovo je budovu možné vykurovať pecou na tuhé palivo v čase obhliadky umiestnenej v strednom trakte . Vnútorné hygienické zariadenie splachovacie záchody s umývadlami sú umiestnené v koncovej - zníženej a pristavenej časti budovy.

  • Cena 20 160,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102351 (PSO260/15)
  • Katastrálne územie BUZITKA

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist