Predaj, pozemok pre rodinné domy, 4 070 m2, Ždaňa 25,00 EUR/m2 navrhnúť cenu

Na predaj pozemok v obci Ždaňa

Na predaj obrovský pekný rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Ždaňa, v tichej okrajovej časti obce. Pozemok má rozmery 26,5 x 153,60 m, výmeru 4070 m2.
Pozemok je vhodný ako lokalita pre realizáciu luxusného sídla s obrovským pozemkom, alebo po rozdelení na výstavbu 3 rodinných domov s veľkým pozemkom cez 1300 m2. Cena pozemku je 79900 eur.
Pozemok je vedľa pozemku, kde je postavený nový rodinný dom.
V obci je elektrina, plyn, voda. Kanalizácia je v obci riešená vlastnou čističkou alebo žumpou. Na pozemku je tiež možnosť vykopať vlastnú studňu. Plyn je na hranici pozemku, elektrina tiež, ale miesto pripojenia elektriny by muselo byť konzultované s elektrárňami, v závislosti od predpokladaného odberu, obecný vodovod je vo vzdialenosti cca 50m od pozemku, v okolitých studniach je však dostatok kvalitnej vody.
Jedná sa o tichú okrajovú lokalitu obce, ušetrenú zhonu veľkomesta, napriek tomu že je vzdialená od Košíc len necelých 13 km.
V pozadí tejto lokality je panoráma pahorkov a lesov poskytujúcich budúcim majiteľom nespočetné možnosti rekreačného vyžitia sa a dotvárajúca idylu tohto miesta.
Uvedená cena je včítane provízie pre RK.
V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu.
Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu, a to navyše s bonusom 400 EUR k hypotéke.
V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0948 221 665

  • Cena 25,00 EUR/m2 navrhnúť cenu
  • Vložené 7. 1. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0AT7-103198 (5154)
  • Vodovodná prípojka na pozemku
  • Energetický certifikát budovy nemá
  • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Ing. Ján Mády
Ing. Ján Mády Realitný maklér - Košice Telefón: +421948221665 E-mail: mady@diamondreality.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Diamond Reality, s.r.o. Moldavská cesta č. 6 04011 Košice Telefón: 0902266662 E-mail: callcentrum@diamondreality.sk Web:
  • Na predaj pozemok v obci Ždaňa
  • Na predaj pozemok v obci Ždaňa
  • Na predaj pozemok v obci Ždaňa
  • Na predaj pozemok v obci Ždaňa
 
TOPlist TOPlist