Predaj, pozemok pre rodinné domy, 800 m2, Dulovce 3 000,00 EUR navrhnúť cenu

Pozemky - bývanie, predaj, Komárno

Ponúkame na predaj primerane veľký stavebný pozemok cca 20 km od Komárna v obci Dulovce, neďaleko od Hurbanova. Pozemok má ideálne rozmery cca (17x44)m. Veľkosť pozemku je 800m2 a pred pozemkom sú prípojky na verejný vodovod, elektrinu a plyn.

Pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu, alebo aj na pestovanie zeleniny a ovocia- využitie ako záhrada. Prípadne je možné ho využiť na relax - možnosť postaviť si chatku, umiestniť na pozemok unimobunku... atď.
Viac info : Kontakt: 0910 180 222

Ako prebieha obhliadka nehnuteľnosti?

Obhliadku vedie maklér

Obhliadku vedie a so záujemcom komunikuje takmer výlučne realitný maklér!
Ak na niektorú otázku nevie odpovedať na mieste, zodpovie ju neskôr resp. si ju od predávajúceho zistí sám v príhodnom okamžiku (bežne po obhliadke telefonicky alebo e-mailom).
Maklér plnohodnotne zastupuje predávajúcu stranu a poskytne záujemcovi všetky podstatné informácie o ktoré ho požiada.
Obhliadka NESLÚŽI NA DOJEDNÁVANIE KÚPNEJ CENY. Záujemca si nehnuteľnosť na obhliadke má pozrieť, a ak sa mu páči, môže oznámiť maklérovi, že o nehnuteľnosť má záujem. Až v takomto momente sa rieši cena a podrobnosti.
Nebojte sa požiadať o opätovnú obhliadku! Potvrdzuje to vážnosť vášho záujmu! Pýtajte sa, pýtajte sa, pýtajte sa. Váš maklér bude rád, ak ho budete s otázkami kontaktovať!

Záverečná povinnosť

Po ukončení obhliadky vás môže maklér vyzvať k podpisu protokolu o vykonaní obhliadky. Ide o evidenčnú povinnosť profesionálneho makléra, ktorý tým ukončí obhliadku nehnuteľnosti.

Písomná evidencia o obhliadke je nutnou podmienkou vykonania akejkoľvek obhliadky nehnuteľností v ponuke Reality-Kontakt a maklér neumožní obhliadku nehnuteľnosti záujemcom, odmietajúcim písomne potvrdiť, že vstúpili do cudzieho objektu resp. na cudzí pozemok. Treba si uvedomiť, že vstup na cudzí majetok vždy podlieha súhlasu vlastníka, ktorý má vždy počas procesu sprostredkovania možnosť vyžiadať si od Reality-Kontakt evidenciu osôb, ktoré do nehnuteľnosti vstúpili.

______________________________________________________________________

  • Cena 3 000,00 EURnízka cena navrhnúť cenu
  • Vložené 5. 4. 2013
  • Číslo inzerátu AR-0152-101771 (100-56)
  • Celková úžitková plocha 800 m2
  • Výmera pozemku celkom 800 m2
  • Veľkosť technického zázemia 800 m2

Kontaktovať makléra

Mikuláš Maczkó
Mikuláš Maczkó Majiteľ a riaditeľ RK Reality KONTAKT Telefón: 0910 180 222 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality Kontakt M.R.Štefánika 45 94001 Nové Zámky Telefón: 0910 180 222, 0905 649 491 E-mail: maczko@reality-kontakt.sk Web:
 
TOPlist TOPlist