Predaj, polyfunkčný objekt, Poprad, Nám. sv. Egídia info v RK navrhnúť cenu

Polyfunkčný objekt Pallace Hill v centre Popradu - 1 PARKOVACIE MIESTO K BYTU ZADARMO

LOKALITA

Námestie svätého Egídia je pešou zónou úplného centra mesta Poprad.
Mesto Poprad je tretím najväčším mestom východného Slovenska. Leží v širokej, vysoko položenej Popradskej kotline na oboch stranách rieky Poprad. Všetky jeho mestské časti: Spišská Sobota, Veľká, Stráže pod Tatrami, Matejovce, Kvetnica a staré mesto Poprad prechádzajú postupnou rekonštrukciou námestí, verejných komunikácií, chodníkov, oddychových zón, detských ihrísk.

Blízkosť hlavného hrebeňa Tatier tvorí mestu majestátnu kulisu. Nech sa vyberiete na ktorúkoľvek svetovú stranu, svoje brány Vám otvoria národné parky: Tatranský národný park na severe, Národný park Nízke Tatry na juhozápade, Národný Park Slovenský raj na juhu a na severovýchode Pieninský národný park. Región je bohatý aj na prírodné žriedla a pramene minerálnych a termálnych vôd, napr: kúpele Ružbachy.

Vysoké Tatry predstavujú v Európe jedinečnú kombináciu prírodných krás. Tatry pútajú návštevníkov prostredím nebotyčných tatranských vrcholov, hlbokých dolín, spevom vtákov, farebnou krásou rozkvitnutých lúk, či tajomným domovom mnohých chránených druhov rastlín a zvierat.

Nízke Tatry sú najrozsiahlejším pohorím Slovenska. Jeho hlavný hrebeň sa tiahne v dĺžke úctyhodných 80 kilometrov. Prechod hrebeňa Nízkych Tatier je okúzľujúcim zážitkom. Ich podstatnú časť tvorí kras. Turisticky najvýznamnejším je najmä Demänovský kras, Ďumbiersky kras a tiež Važecký a Bystriansky. Krása jaskýň je absolútne ohromujúca a unikátna. Tieto jaskyne majú svetový význam.

Okolie mesta Poprad reprezentujú diela ľudských rúk, ktoré sú zhmotnené v prekrásnych spišských mestách. Podtatranský región Spiš je bohatý na chránené historické pamiatky, napr: mestská rezervácia Levoča, kráľovské mesto Kežmarok, gotický Spišský hrad, Spišská kapitula a mnoho vzácnych stredovekých kostolov a renesančných zvoníc.

Poprad a jeho okolie poskytuje návštevníkom jedinečnú príležitosť pri objavovaní prírodných, historických a kultúrnych vzácností.O PROJEKTE

Polyfunkčný objekt Palace Hill v sebe spája príjemné bývanie priamo v centre mesta a to v 44 bytoch. Keďže sa jedná o rekonštruovaný a nadstavený pôvodný secesný objekt, dispozície bytov Vás príjemne prekvapia. Pri riešení priestorového členenia bytov bola snaha vytvoriť dostatok úložných priestorov, takže v každom byte je šatník, alebo dostatok miesta na zriadenie šatníkových skríň. S výnimkou dvoch menších bytov má každý byt balkón, alebo terasu. Len niektoré z bytov majú identický pôdorys. Dispozície bytov sa nepodobajú uniformným panelovým a kvázi tehlovým sídliskovým výstavbám. Kto hľadá originalitu obytného a životného priestoru, nemá rád sídliskovú šedivosť a uniformitu, a nechce stratiť kontakt s centrom mesta, práve našiel ideálne bývanie pre realizáciu svojho životného sna.

Originálne sú aj dispozície nebytových priestorov na prízemí v priamom kontakte s námestím svätého Egídia, ktoré môžu byť využité na zriadenie prevádzok a administratívnych priestorov. Krásne klenbové stropy predurčujú priestory na využitie pre podnikateľov hľadajúcich štýl, vkus a ducha doby.

Objekt bol projektovaný s vkusom a snahou zachovať jeho doterajší výzor. Jeho atraktívna lokalita v centre mesta, krásny výhľad na Tatry a blízkosť občianskeho vybavenia je to pravé pre ľudí, ktorí hľadajú krásu prírody a pritom nechcú stratiť kontakt s mestským prostredím.

Interiér bytov:

Okná plastové s izolačným dvojsklom

Vchodové dvere protipožiarne plné

Podlahy – hladký poter pripravený na pokládku podlahovej krytiny

Stropy –železobetónové, izolované proti kročajovému hluku zvukovou izoláciou hr.80 mm z minerálnej vlny, sadrokartónový podhľad

Steny – omietnuté jadrovou omietkou s finálnou vyrovnávacou stierkou

Biele maľby stien a stropov

Vykurovacie telesá – doskové radiátory, v kúpeľni tzv. rebríkové radiátory

Kúrenie- kotol pre každý byt s termostatom v obytnej miestnosti

Bytový elektrický rozvádzač, rozvody elektriny, v miestnostiach ukončené zásuvkami a vypínačmi

Vývody vodovodu –teplá a studená voda v kuchyni, kúpeľni, WC

Vývody kanalizačných potrubí v kuchyni a kúpeľni, bytové ventily pre odstavenie vody Vývody zaslepené tzv. záslepkou a pripravené pre montáž batérií a „sifónov“.

Balkóny- keramická dlažba protišmyková, izolované, spádované

Terasy- protišmyková dlažba na terčíkoch, izolované, spádované

Byty sú dodávané ako holobyty, t.j. bez ZTI predmetov (WC, umývadlá, vane), obkladov a dlažieb, podlahových krytín, kuchynskej linky, vodovodných batérií, interiérových dverí. Pre jednotlivých záujemcov je možné dodať do bytov štandard v spolupráci s generálnym dodávateľom stavby. Z hľadiska individuálnych potrieb každého záujemcu bude dodávka štandardu nacenená individuálne.

Interiér nebytových priestorov:

vo vyhotovení tzv. holopriestor s možnosťou dodávky materiálov a prác v spolupráci s generálnym dodávateľom stavby podľa individuálnych potrieb záujemcu.

Spoločné priestory:

omietky s povrchovou úpravou biela maľba, dlažby, osvetlenie vrátane svietidiel, zvončekové tablá, poštové schránky

Zahájenie výstavby : 07/2010
Ukončenie výstavby : 02/2012

1 PARKOVACIE MIESTO K BYTU ZADARMO

Každý vlastník bytu Palace Hill má k dispozícii rezervované parkovacie miesto v privátnej zóne objektu. Parkovacie miesta sú bezprostredne prepojené s objektom a predávané výhradne budúcim majiteľom bytov a prízemných obchodných priestorov.
Cena každého rezervovaného parkovacieho miesta je 4990 eur bez DPH.
Vlastníctvo parkovacieho státia je viazané na vlastníctvo bytu alebo priestoru pre komerčné využitie.

Od 2.11.2011 do 31.1.2012 vrátane získajú záujemcovia o byty a komerčné priestory v objekte Palace Hill parkovacie miesto bezplatne (t.j. finančné zvýhodnenie až 5988 eur s DPH).


Platnosť ponuky:
•Ponuka platí pre záujemcov, ktorí do 31.1.2012 podpíšu zmluvu a najneskôr do 31.1.2012 uhradia 10% zálohu z ceny bytu.
•Ponuka je časovo obmedzená a nevzťahuje sa na záujemcov, ktorí do 31.1.2012 nezrealizujú prevod finančných prostriedkov podľa dohodnutého splátkového kalendára v zmysle platnej zmluvy podpísanej do 31.1.2012
•Ponuka sa nevzťahuje na zmluvy podpísané pred 2.11.2011 a nie je možné ju komponovať so žiadnymi inými zľavami alebo zvýhodnenými ponukami.

PRE BLIŽŠIE INFORMÁCIE O JEDNOTLIVÝCH NEBYTOVÝCH A BYTOVÝCH PRIESTOROCH KONTAKTUJTE PROSÍM NAŠU SPOLOČNOSŤ.

  • Cena info v RK navrhnúť cenu
  • Vložené 16. 11. 2011
  • Číslo inzerátu AR-02IK-000018 (11021)
  • Katastrálne územie POPRAD
  • Lokalita centrum mesta

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Realfin Markt , s.r.o Vajanského 58 92101 Piešťany Telefón: +421903472744, +42133/7729738 E-mail: info@rfm.sk Web:
 

Podobné reality

Polyfunkčný objekt, Predaj, Poprad - Huszova

Predaj, polyfunkčný objekt

Poprad, Huszova 610 000,00 EUR

TOPlist TOPlist