Predaj, objekty pre obchod a služby, 385 m2, Martin 575 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predaj : Polyfunkčný DOM – BUDOVA na bývanie aj podnikanie, centrum mesta MARTIN

 
Na predaj polyfukčná zrekonštruovaná BUDOVA ( DOM ) v centre mesta MARTIN vhodná na bývanie aj podnikanie. Rok stavby 1959 v rokoch 2002 – 2008 rekonštrukcia.
 
Celková úžitková plocha budovy cca 385 m2.
 
Okolitý pozemok 280 m2.
 
V budove sa nachádzajú štyri zrekonštruované podlažia napojené na plyn a elektriku, s ISD linkou, Wi-Fi a Magiom.
 
Strecha – BRAMAK , budova zateplená.
 
IS-plyn, el., voda, kanalizácia, prípojka t-com (Magio)
 
Vykurovanie a ohrev TUV  vlastnými plynovými kotlami – každý byt a administratívny priestor má vlastný kotol, t.j. 5 kotlov so samostanmými meračmi.
 
 
 
PODKROVIE:
 
Kancelársky priestor s rozlohou 75 m2 so štyrmi miestnosťami ,  kuchyňkou, kúpeľňou a toaletou, ktoré je možné použiť aj na bývanie so samostatným kúrením a elektrikou. Okná podkrovia sú situované na všetky svetové strany.
 
 
 
2.POSCHODIE:
 
3-izbový byt, 108 m2, s veľkou kuchyňou spojenou s jedálňou, obývačkou, spálňou, hosťovskou izbou, šatníkom, špajzou, kúpeľňou a dvomi toaletami, vstupnou chodbou so samostatným kúrením a elektrikou. Byt je tiež možné využíva aj na podnikanie. Okná bytu sú situované na všetky svetové strany.
 
 
 
PRÍZEMIE (vpravo):
 
Kancelárske priestory na rozlohe 54 m2 s tromi miestnosťami , kuchyňkou, chodbičkou, samostatným kúrením a elektrikou. Kancelárske priestory je možné využívať aj na bývanie. Okná sú smerované na východ, sever a západ.
 
 
 
PRÍZEMIE (vľavo):
 
Kancelárske priestory na rozlohe 54 m2 s tromi miestnosťami, dvomi toaletami, chodbičkou, samostatným kúrením a elektrikou. Kancelárske priestory je možné využívať aj na bývanie. Okná sú smerované na východ, juh a západ.
 
 
 
SUTERÉN:
 
- na ľavej strane sa nachádzajú pivnice na rozlohe 24 m2 s dvomi miestnosťami a chodbičkou.
 
- na pravej strane sa  nachádza veľká sauna so sprchou schválená hygienikom, oddychovým priestorom, kuchyňkou a toaletou so samostatným kúrením a elektrikou. Okná sú smerované na východ a sever .
 
Šatňa so šatníkovými skriňami ku saune s rozlohou 8 m2. Okná sú smerované na juh.
 
Dve samostatné miestnosti s rozlohou spolu 12 m2, ktoré je možné využívať ako archív. Vstup do priestorou je z dlhej chodby so skriňami pre čistiace potreby. Okná sú smerované na západ.
 
 
 
Okolie budovy je čiastočne zrekonštruované pred dokončením s rozlohou 280 m2 s terasou a šiestimi  parkovacími miestami + voľné miesta na spoločnom parkovisku medzi budovami.
 
Prízemná pravá časť je prenajatá .
 
V spoločnom  dvore ďalších majiteľov bytoviek sa nachádza reštaurácia, kaderníctvo, kozmetika, solárne zariadenie, anglická škola, lekári, finačné poradenstvo, ortoprotetika, právnik,  veľký bio-obchod, cukráreň, oprava odevov, obuv, tržnica, lekáreň, škôlka, škola, mestská, prímestská a diaľková  autobusová zastávka, PRIOR a námestie Martina.  
 
 
 
Cena domu je 575 000 €.      
 
 
 
Cena je VRÁTANE provízie a NIE JE NAVÝŠENÁ na cenu žiadanú majiteľom!!!
 
Zaručujeme Vám  kompletný právny servis , prípravy podkladov do banky k hypotekárnemu úveru  .
 
 
 
 
 
 

  • Cena 575 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 20. 11. 2013
  • Číslo inzerátu AR-029H-104719 (1617)
  • Počet nadzemných podlaží 4
  • Počet parkovacích miest na parkovisku 5

Kontaktovať makléra

Iveta Baulovičová
Iveta Baulovičová Telefón: +421905521369 E-mail: iveta.baulovicova@maxen.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
MAXEN Reality Centrum s.r.o. Mäsiarska 50 04010 Košice Telefón: 055 622 38 05, 055 622 38 08 E-mail: maxen@maxen.sk Web:
 
TOPlist TOPlist