Predaj, objekty pre bývanie a rekreáciu, 120 m2, Smolník 42 000,00 EUR navrhnúť cenu

Predám: Rodinný dom- Chalupu, Smolník po vnútornej rekonštrukcii

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj starší rodinný dom po kompletnej vnútornej rekonštrukcii, v nádhernom a čistom prostredí v obci Smolník s dobrými susedmi.
Chalupa je postavená zo zmiešaného muriva- kameň/ tehla, má pôvodnú plechovú strechu, nie je nutné meniť stačí natrieť, inak je v dobrom stave. Po obvode je celý dom novo od-izolovaný, vymenené plastové okná,  na výmenu  čakajú vchodové dvere do dielne. Z exteriéru je potrebné iba natiahnuť novú omietku.
Interiér prešiel kompletnou rekonštrukciou, kúpeľňa, WC, nová sanita a obkladačky, nová kuchynská linka, plávajúce podlahy a dlažby v moderných a príjemných farbách.
Pozemok 4050m2, k romantike prispieva aj potôčik tečúci popri pozemku. 
Na pozemku sa nachádza veža (pôvodne slúžiaca ako trafostanica), dnes nefunkčná, využívaná ako udiareň, sklad, jej využitie podľa fantázie nového majiteľa.
Všetky IS, kúrenie lokálne kachľovec a piecka na tuhé palivo, odpad žumpa.
 Vážení klienti všetky nehnuteľnosti ponúkané v našej databáze sú uvádzané vrátane  kompletného právneho servisu, ktorí zahŕňa:
- vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad
- sledovanie konania na katastri
- súčinnosť pri prepise médií (elektrina, plyn...)
- poradenstvo
- odovzdanie kľúčov a množstvo ďalších drobností :)
Samozrejmosťou je  Hypotekárne  a finančné poradenstvo, taktiež ponúkame najvýhodnejšie poistenie Vašej novej nehnuteľnosti, porovnaním ponúk všetkých bánk a poisťovní na na jednom mieste.
Spolu nájdeme najlepší spôsob  spôsob financovania Vašej vysnívanej nehnuteľnosti bez stresu a obiehania finančných inštitúcii :)
 
 

  • Cena 42 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 29. 9. 2016
  • Číslo inzerátu AR-029H-106816 (4600)
  • Celková úžitková plocha 120 m2

Kontaktovať makléra

Ing. Mária Cvikliková
Ing. Mária Cvikliková Telefón: +421903605387 E-mail: maria.cviklikova@maxen.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
MAXEN Reality Centrum s.r.o. Mäsiarska 50 04010 Košice Telefón: 055 622 38 05, 055 622 38 08 E-mail: maxen@maxen.sk Web:
 
TOPlist TOPlist