Predaj, obchodné priestory, 520 m2, Zvolen, Krupinská cesta

Direct Real - obchodné priestory, Krupinská cesta, Zvolen, Zvolen - Nadštandardná obchodno - administratívna budova s vybavením v centre Zvolena.

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame na predaj nadštandardnú, dvoj podlažnú obchodno - administratívnu budovu v centre Zvolena. V budove sa nachádza administratívna časť so sociálnym vybavením, skladová časť s nakladacou rampou, šatňa a kotolňa. Dvoj podlažná skladová časť je vybavená nákladným výťahom. Prvé podlažie administratívnej časti tvoria otvorené kancelárske priestory spolu so schodišťom, ktoré Vás zavedie na druhé podlažie s otvorenými priestormi a dvoma samostatnými miestnosťami. Miestnosti sa využívajú ako kancelária riaditeľa a rokovacia miestnosť. Na oboch podlažiach je zriadená kuchynka a kúpelňa s toaletou. Budova bola navrhnutá s prihliadnutím na maximálnu energetickú úsporu. K budove prináleží garáž a parkovisko pre 10 vozidiel s možnosťou rozšírenia. Objekt sa nachádza na viditeľnom a frekventovanom mieste s výbornou dopravnou dostupnosťou. Možnosť kúpy oproti stojacej prevádzkovej budovy.

http://zvolen.directreal.sk/sk/nehnutelnosti/priestor-pre-sklad-predaj-moderny-prevadzkovo-skladovy-areal-v-centre-zvolena-39500?c=
Zariadenie: Objekt má telekomunikačné, počítačové sieťové rozvody, bezpečnostný systém, kamerový systém, centrálny zvukový rozvod, klimatizáciu, protipožiarne rozvody, nákladný výťah... Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie a podlahové kúrenie na druhom podlaží administratívnej časti. Na základe dohody sa budova predáva kompletne zariadená.
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 1091
Celková úžitková plocha administratívy: 250
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Mestská voda, Internet
Kúrenie: Podlahové, Ústredné
Forma vlastníctva: Osobné
Počítačová sieť: Áno


Viac informácií: http://y9.sk/dK3

Obhliadky a ďalšie informácie:
Mgr.Mária Štugelová
0905 462 373
m.stugelova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Vložené 6. 4. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-130211 (439499)
  • Lokalita Krupinská cesta

Kontaktovať makléra

Mgr.Mária Štugelová
Mgr.Mária Štugelová Telefón: 0905 462 373 E-mail: m.stugelova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Obchodné priestory, Predaj, Zvolen - Povstalec.letcov

Predaj, obchodné priestory, 493 m2

Zvolen, Povstalec.letcov 77 000,00 EUR

Obchodné priestory, Predaj, Zvolen - J.Jesenského

Predaj, obchodné priestory, 752 m2

Zvolen, J.Jesenského 97 000,00 EUR

Obchodné priestory, Predaj, Zvolen - Smrekova

Predaj, obchodné priestory, 400 m2

Zvolen, Smrekova 245 000,00 EUR

TOPlist TOPlist