Predaj, iné priestory, 193 m2, Žarnovica, Žarnovica

Direct Real - iné priestory, Žarnovica, Žarnovica, Žarnovica - Polyfunkčné priestory v centre mesta.

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: V centre okresného mesta ponúkame na predaj polyfunkčné priestory, ktoré v súčasnej dobe slúžia ako zabehnutý pneuservis motorových vozidiel s bytovou jednotkou v podkroví. Ide o samostatne stojacu, dvojpodlažnú, nepodpivničenú budovu so zastavanou plochou 193,96 m2. Prízemie pozostáva zo servisnej miestnosti so schodiskom do podkrovia, umyvárne s WC, samostatného WC a kancelárie. Bytová jednotka v podkroví má samostatný vstup z dvorovej plochy, pozostáva z dennej miestnosti, obývacej haly,lodžie, kuchyne, špajze, kúpeľne s WC, samostatného WC, chodby (galérie), šatníka a troch izieb. V areáli sa okrem pneuservisu s bytovou jednotkou nachádza i veľká predajňa mototechny, ktorá je s pneuservisom prepojená prístreškom. Mototechna so zastavanou plochou 140 m2 pozostáva z predajne,kancelárie, skladov, dennej miestnosti a WC s predsieňou. Súčasťou celého objektu je i záhrada za pneuservisom s výmerou 523 m2 a dvorová plocha s výmerou 326 m2. Objekt sa predáva s kompletne vybaveným servisom , zariadenou kanceláriou a taktiež kompletne vybavenou predajňou so zásobami.
Súčasné vybavenie servisu: hydraulický zdvihák nožnicový, stĺpový zdvihák, plošinový zdvihák, digitálna geometria, kompresor, prezúvačka pneumatík, vyvyžovačka pneumatík, sústruh, špecializované náradie a pod. Jedná sa o výbornú investíciu do budúcna, nakoľko ide o nové a zrekonštruované priestory v centre mesta.
Zariadenie: x
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 849
Celková úžitková plocha administratívy: 193,96
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Septik, Mestská voda
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Osobné
Počítačová sieť: Áno

  • Vložené 4. 12. 2014
  • Číslo inzerátu AR-0123-128575 (437642)
  • Lokalita Žarnovica

Kontaktovať makléra

Mgr. Katarína Pacalajová
Mgr. Katarína Pacalajová Telefón: 0908 085 939 E-mail: k.pacalajova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist