Predaj, iné priestory, 493 m2, Trenčín, Hasičská

Direct Real - iné priestory, Hasičská, Trenčín, Trenčín - Na predaj polyfunkčné priestory na Hasičskej ulici,vhodné na reštauráciu, pobočku banky alebo čokoľvek, čo Vás napadne!

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu na Hasičskej ulici. Budova je 20-ročná stavba a má 2NP podlažia. Na 1. NP sa nachádzajú priestory bývalej čínskej reštaurácie o výmere 214 m2. Priestory sú kompletne zariadené, majú oddelené toalety dámske a pánske, toalety pre zamestnancov, kuchyňu, sklad. 2. NP boli kedysi priestory kaviarne, kde sa konali akcie ale je možné tieto priestory využívať aj ako byt. Výmera tohto priestoru je 214 m2. V prípade využitia ako kaviarne majú tieto priestory oddelené toalety (dámske, pánske). Z 2. NP je východ na terasu, z ktorej je pristavená ďalšia terasa o výmere cca 25 m2, z ktorej je krásny výhľad na hrad. Obidve poschodia sú klimatizované a majú urobenú vzduchotechniku. Budova je cca z 20% podpivničená (cca 40 m2) a má výťah z pivnice do kuchyne a z kuchyne až na úplny vrch. Budova môže byť využívaná ako Vás len napadne, či už opäť ako reštaurácia, pobočka banky, priestor poskytujúci služby ako kaderníctvo, kozmetika atď. a je to výborný obchodný priestor pre reklamu, pretože sa nachádza na hlavnom ťahu v centre mesta. Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte ma dohodneme sa na obhliadke. Uvedená cena je konečná, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
Zariadenie: zariadené
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 214
Celková úžitková plocha administratívy: 493
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Mestská voda
Kúrenie: Plynové, Ústredné
Forma vlastníctva: Osobné


Viac informácií: http://y9.sk/e63

Obhliadky a ďalšie informácie:
JUDr.Stanislava Zervanová
0903 410 484
s.zervanova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Vložené 10. 6. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-131294 (440601)
  • Lokalita Hasičská

Kontaktovať makléra

JUDr.Stanislava Zervanová
JUDr.Stanislava Zervanová Telefón: 0903 410 484 E-mail: s.zervanova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Iné priestory, Predaj, Trenčín

Predaj, iné priestory

Trenčín 149 000,00 EUR

Iné priestory, Predaj, Trenčín - Gen. M. R. Štefánika

Predaj, iné priestory

Trenčín, Gen. M. R. Štefánika

Iné priestory, Predaj, Trenčín - Štúrovo Námestie

Predaj, iné priestory

Trenčín, Štúrovo Námestie

Iné priestory, Predaj, Trenčín - Trenčín

Predaj, iné priestory

Trenčín, Trenčín

TOPlist TOPlist