Predaj, iné priestory, 1 638 m2, Štúrovo, Štúrovo 210 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - hotel, penzión, Štúrovo, Štúrovo, Nové Zámky - Na predaj budova vhodná na penzion,domov dôchodcov, kancelárie , skladové priestory.

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Na domovskej stránke DirectReal pod ID:442529 nájdete 22 fotografií tejto nehnuteľnosti a jej okolia.
Na predaj objekt bývalých kancelárii, neskôr penziónu v tichej lokalite, neďaleko mesta Štúrovo. Budova má 1638 m2 úžitkovej plochy, rozmery budovy sú 42 x13m, to je 3 x po 546 m2 a to pivnica , prízemie a ďalšie poschodie. Je napojený na všetky IS. Kúrenie- plynový kotol-ústredné. Objekt je vhodný po rekonštrukcii na využitie ako dom dôchodcov, penzión, príp. hotel, reštaurácia.
Nakoľko priestory sú obklopené parkom, stromami, možno povedať, že sú tu naozaj ideálne možnosti prežitia kľudnej, spokojnej a dôstojnej staroby v prípade rekonštrukcie na domov dôchodcov.
Prvé poschodie budovy je v pôvodnom stave, pozostáva zo vstupnej haly s 2 toaletami, na jednej strane je zrenovovaných 6 izieb + každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút +WC). Na druhej strane je 7 izieb v pôvodnom stave. Na poschodí je priestranná chodba a odtiaľ máme na každej strane 5 +5 izieb. Na konci chodby je veľká sála možno aj ako knihovňa, rokovacia sála.
Celá budova je podpivničená, čo umožňuje ďalší priestor v prípade potreby. Hneď vedľa budovy je bývala závodná jedáleň s kuchyňou, ktorá je tiež v prípade potreby na predaj. Pred budovou je dostatok miesta aj na parkovanie. Tichá lokalita obklopená prekrásnym parkom len 2 km od Štúrova.
V Štúrove sa nachádza vychýrené termálne kúpalisko Vadaš aj jazerom na člnkovanie a na pobreží Dunaja nás láka aj prekrásna panoráma do susedného mesta Ostrihomu – Bazilika, ktorá je po bazilikách sv. Petra (Rím) a sv. Pavla (Londýn) tretím najväčším kostolom v Európe.
Zavolajte a dohodnite si obhliadku už dnes!
Ako darček dostávate od nás kupón na zľavu na bezpečnostné zabezpečenie Vášho domu.
Hľadáme maklérov pre okres Nové Zámky.
Ponúkame kvalitné zaškolenie, vynikajúci marketing,výhodné finančné ohodnotenie!Pocit bezpečia,istoty a dôvery Vám ponúka Directreal.
V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907894574.
Zariadenie: bez
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: podla potreby
Celková úžitková plocha administratívy: 1092
Celková úžitková plocha skladu: 546
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Mestská voda, Káblová televízia
Kúrenie: Plynové, Ústredné
Forma vlastníctva: Firemné
Počítačová sieť: Nie


Viac informácií: http://y9.sk/eEh

Obhliadky a ďalšie informácie:
Terézia Vassová
0907 894 574
t.vassova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 210 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 24. 10. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-133154 (442529)
  • Lokalita Štúrovo

Kontaktovať makléra

Terézia Vassová
Terézia Vassová Telefón: 0907 894 574 E-mail: t.vassova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist