Predaj, iné priestory, 500 m2, Liptovský Mikuláš, Centrum 330 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - iné priestory, Centrum, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš - Najlepší čas pre vašu novú nehnuteľnosť

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame na predaj nás penzión v centre mesta spolu so dvoma certifikovanými squashovými ihriskami. Penzión je situovaný v centre mesta, mimo rušnú hlavnú cestu a predsa presne 130 krokov od autobusovej zastávky Liptovský Mikuláš – centrum. Penzión je plne funkčný a teší sa návštevnosti turistov z celej Európy. Športovisko 2 squashové kurty ASB, poskytujú zázemie pre náš klub, ktorý dosahuje pravidelné úspechy v celoslovenskej squashovej lige. Nezanedbateľným príjmom z prevádzky sú pravidelné akcie v duchu športového zápolenia v squashi a stolnom tenise, gulášové posedenia a firemné akcie, ba dokonca aj pre každého tak netradičný squahový ples. K tomuto účelu prevádzkujeme recepciu s barom. V lete terasu s čapovaným pivkom pre našich cyklistov s neďalekého cyklo-chodníku. Po technickej stránke je budova čiastočne zateplená polystyrénom 80mm. Ohrev TÚV a vykurovanie je na plyn. Kotol Viessmann nám perfektne slúži vďaka pravidelným revíziám a kapacitne postačuje aj pre plne obsadený penzión aj ihriská. Okná sú plastové, strecha je so živičnej krytiny. Spolu s objektov dostanete aj okolité pozemky – parkovacie plochy pre 7 vozidiel, miesto pre státie bicyklov, terasu a okolité zatrávnené plochy. Objekt sme stavali pre naše potešenie a investovali sme do neho veľké úsilie. Veríme, že bude slúžiť tak ako nám, je to jedinečná budova s obrovským potenciálom do budúcna.

Náš typ na záver: Nechcete squahové ihriská ? – my ich od vás odkúpime a vám ostane polyfunkčná budova s vlastným vstupom a priestorom na prenájom v spodnej časti.

Predaj nášho objektu sme zverili odborníkom – realitnej kancelárii Directreal, konkrétne pánovi Ing. Peterovi Hubkovi, ktorému zavolajte, rád s vami dohodne obhliadku a bude riešiť celý predaj. Ďakujeme, že ste si prečítali náš inzerát a veríme, že vám kúpa tejto nehnuteľnosti bude pre vás tým správnym krokom. DirectReal - Ing. Peter Hubka, tel.: 0917 454 670.

Zariadenie: Komplet
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 490
Celková úžitková plocha administratívy: 500
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Mestská voda, Studňa, Satelitný prijímač, Internet
Kúrenie: Plynové
Forma vlastníctva: Firemné
Počítačová sieť: Áno


Viac informácií: http://y9.sk/dQp

Obhliadky a ďalšie informácie:
Ing.Peter Hubka
0917 454 670
p.hubka@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 330 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 4. 5. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-130673 (439810)
  • Lokalita Centrum

Kontaktovať makléra

Ing.Peter Hubka
Ing.Peter Hubka Telefón: 0917 454 670 E-mail: p.hubka@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist