Predaj, hotel, penzión, 997 m2, Omastiná, centrum 432 600,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - hotel, penzión, centrum, Omastiná, Bánovce nad Bebravou - Poľovnícky penzión ukrytý v srdci Strážovských vrchov so zariadenou reštauráciou a barom, pripravený na podnikanie

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

: http://y9.sk/faC

Popis: Na predaj ponúkame penzión v obci Omastiná, ktorá je od okresného mesta Bánovce nad Bebravou vzdialená 14 kilometrov. Situovaný je na rovinatom pozemku o výmere 776 m2.

Budova je zložená z troch častí. Na prízemí sa nachádza vstup s prístreškom, reštaurácia, výčap, kuchyňa, chodba, sklad, šatňa pre zamestnancov - sprcha + WC, sociálne zariadenie pre hostí, schodisko do podkrovia. Táto časť bola naposledy zrekonštruovaná v roku 2005. Druhú časť tvorí podkrovie so siedmimi útulne zariadenými izbami a dvoma samostatnými apartmánmi. Celková kapacita lôžok je 26. Tretiu časť, ktorá bola postavená v roku 2009 tvorí kotolňa, garáž, recepcia, terasa a sklad dreva. Všetky tri časti sú spojené do jednej budovy a tvoria tak dizajnovo zaujímavú koncepciu penziónu.

Budova je dvojpodlažná so sedlovou strechou z betónovej škridle Bramac. Základy sú betónové a obvodové murivo je z plných tehál. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Interiér jedálne aj ubytovacích miestností je kompletne vykladaný drevom, vrátane podlahy a veľký krb v jedálni len zvýrazní vkusnú a tradičnú poľovnícku atmosféru penziónu.

Pre malé deti je k dispozícii detské ihrisko a pre dospelých terasa s pódiom na večerné koncerty či predstavenia. K terase patrí aj plne vybavené grilovisko, kde si hostia môžu sami pripraviť chutné barbecue. Pre hostí je k dispozícii parkovisko.

V obci je možné vybaviť sezónnu licenciu na lov a hovorí sa, že obyvatelia tejto lokality si môžu nazbierať hríby priamo vo vlastnej záhrade. Príroda v okolí Omastiná a Uhrovec je charakteristická svojou krásou a rozmanitosťou, okrem lovu ponúka aj veľké množstvo turistických chodníkov a cyklotrás. V blízkosti sa nachádzajú jaskyne Vlčí dol a Zernovská jaskyňa, ktoré boli vyhlásené za prírodnú pamiatku. Od obce nie je ďaleko na hrad Bojnice - 39 km, termálne zariadenia v Trenčianskych Tepliciach 40 km a Trenčiansky hrad – 44 km.

K penziónu je možnosť dokúpiť pozemky a tenisové kurty.

Obhliadky a ďalšie informácie : Zuzana Čunderlíková 0948 888 156; z.cunderlikova@directreal.sk

Zariadenie: Penzión je kompletne zariadený.
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 997
Celková úžitková plocha administratívy: 776
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Septik, Mestská voda
Kúrenie: Plynové, Na tuhé palivo, Ústredné
Forma vlastníctva: Firemné


Obhliadky a ďalšie informácie:
Zuzana Čunderlíková
0948 888 156
z.cunderlikova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 432 600,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 2. 4. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-135038 (444231)
  • Lokalita centrum

Kontaktovať makléra

Zuzana Čunderlíková
Zuzana Čunderlíková Telefón: 0948888156 E-mail: z.cunderlikova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist