Predaj, hotel, penzión, 1 634 m2, Horné Saliby, Horné Saliby

Direct Real - hotel, penzión, Horné Saliby, Horné Saliby, Galanta - Podnikatelia pozor ! Ubytovňa v Horných Salibách s kompletným vybavením !

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Realitná kancelária Directreal Family Vám dáva do pozornosti podnikateľský objekt na predaj: ubytovací komplex v obci Horné Saliby, okres Galanta.
Tento komplex pôvodne slúžil ako mlyn a preto sa nachádza v okrajovej časti obce. Po kompletnej rekonštrukcii v r.2008 vznikli dve samostatné ubytovne.
Menšia budova pozostáva z dvoch podlaží: na spodnom sa nachádza kancelária, sociálne zariadenia, bar s kompletným vybavením, zariadený 2-izbový byt, práčovňa a sklad.
Na druhom podlaží, ktoré je zároveň podkrovím, je 9 garzóniek. Každá je vybavená jednoduchým nábytkom a posteľou. Na chodbe je spoločná kuchyňa a sociálne zariadenia.
Druhá budova je trojpodlažná a má 42 izieb (2.-3.lôžkové). Na každém poschodí je spoločenská miestnosť s TV a plne vybavená kuchyňa. Izby sú tzv.internátneho typu: v jednej bunke sú dve izby, ktoré majú spoločnú kuchyňu a kúpeľňu. V každej bunke je chladnička.
V obidvoch budovách sú nové elektrické rozvody (elektrina napojená na trafostanicu), menené vodovodné potrubia, vnútorné priečky, podlahy (na chodbách dlažba a v izbách plávajúca podlaha), podlahové kúrenie, nová sanita a obklad vo všetkých kúpeľniach,vymenené interiérové dvere, nové kuchynské linky na izbách, nová fasáda, nová strecha. Všetky okná a vchodové dvere na budovách sú plastové. Chodby majú nový náter. V obidvoch budovách je zavedený internet.
Celý areál je oplotený betónovým múrom. Nájomníci majú možnosť parkovať autá vo vnútri areálu.
Klientelu tvoria prevažne zamestnanci spoločností, ktoré majú s ubytovňou uzavretú zmluvu o ubytovaní svojich zamestnancov, ale aj obyvatelia Salíb a blízkeho okolia, rodiny a pod.

Objekt je možné využívať ako penzión, ubytovňu, domov sociálnych služieb, atď. Výhodou je kompletná rekonštrukcia, vybavenie všetkých izieb, stála klientela a príjemné prostredie so zeleňou.

UVEDENÁ CENA PLATÍ PRE JEDNU BUDOVU ! CENA ZA OBE BUDOVY DOHODOU !Zariadenie: izby sú vybavené nábytkom, kuchyňou, kúpeľnou, soc.zariadením.
Pozemok: Rovinatý
Výmera pozemku: 1634
Celková úžitková plocha administratívy: 0
Celková úžitková plocha skladu: 0
Príjazdová cesta: Asfalt
Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Septik, Mestská voda, Káblová televízia, Internet
Kúrenie: Podlahové
Forma vlastníctva: Firemné
Počítačová sieť: Áno


Viac informácií: http://y9.sk/c9Z

Obhliadky a ďalšie informácie:
Bc. Silvia Kováčová
0907 794 634
s.kovacova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Vložené 12. 5. 2014
  • Číslo inzerátu AR-0123-125162 (434103)
  • Lokalita Horné Saliby

Kontaktovať makléra

Silvia Kováčová
Silvia Kováčová Telefón: 0907 794 634 E-mail: s.kovacova@directreal.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 

Podobné reality

Hotel, penzión, Predaj, Horné Saliby

Predaj, hotel, penzión, 1 m2

Horné Saliby 600 000,00 EUR

TOPlist TOPlist