Predaj, chalupa, rekreačný domček, 147 m2, Plavecký Mikuláš, Plavecký Mikuláš 113 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - chata/chalupa, Plavecký Mikuláš, Plavecký Mikuláš, Malacky - Chata pod Plaveckým hradom v krásnej lokalite.

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 3.izbový
Celková úžitková plocha m2: 147
Plocha obytnej časti m2: 98
Výmera pozemku m2: 399
Popis: Rekreačná chata ako samostatne stojaci objekt s výborným dispozičným riešením v tichom prostredí borovicového lesa, bez akéhokoľvek poškodenia ovzdušia, vodných tokov, bez nadmernej hlučnosti. Je celoročne užívateľná, murovaná, trojpodlažná, umiestnená v miernom svahu s orientáciou hlavných miestností JZ-JV, s výhľadom na Plavecký hrad. Úžitková plocha 98m2+ 49m2 (garáž + kotolňa s novým kotlom ústredného kúrenia, so zásobníkovým ohrievačom vody, novým čerpadlom a s dielňou). Rozloha pozemku je 399m2. Je vzdialená 62km od Bratislavy a 26km od Senice.
Podzemná časť v priemernej hĺbke 2m je riadne odizolovaná, pozostáva z garáže s drezovým umývadlom a kotolne spojenej s dielňou a priestorom na pevné palivo. Vjazdovú cestu do garáže lemujú múry z kameňa.
Nadzemná časť pozostáva zo zádveria, sociálnej miestnosti s umývadlom a WC, chodby, schodiskom, kuchyne a obývačky s krbom.
Podkrovie pozostáva z kúpeľne ( vaňa, umývadlo, WC), chodby, dvoch spální a veľkého balkóna. Na podlahách nadzemných častí sú pravé drevené parkety, okná sú dvojité drevené s okenicami vyrobenými individuálne na mieru. Podkrovie je podbité tvrdým drevom - červený smrek.
Celý pozemok je oplotený vysokým pletivom s betónovými stĺpikmi so vstupnou bránkou a bránou na vjazd autom. Chata má elektrinu, vodu, veľkú žumpu a ústredné kúrenie s liatinovými radiátormi.
Na pozemku sú ihličnaté stromy, 4 ovocné stromy, ozdobné kríky, tráva a kvety.
Kolaudácia bola v r. 1986 v r. 2009 výmena strešnej krytiny.
Chata je osadená priamo v krásnej prírode Malých Karpát, kde poskytuje súkromie, plnohodnotný odpočinok a relax, turistiku, na blízkych lúkach zber liečivých byliniek, v zime možnosť sánkovania a behu na lyžiach. V susedstve sú len 2 ďalšie chaty bez rušivého vplyvu. Z obce je chata vzdialená cca 1km, dostupná po asfaltovej ceste. V dedine je obecný úrad, pošta, zdravotné stredisko, základná obchodná sieť, základná škola a základné služby. V blízkosti je vodná nádrž Buková. Je možnosť nahlásiť sa na trvalý alebo prechodný pobyt. Chata sa predáva aj s takmer kompletným zariadením.
Zastavaná plocha m2: 53
Pozemok: Mierne svahovitý
Konštrukcia domu: Kváder
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno
Skolaudovaný v roku: 1986
Rok poslednej rekonštrukcie: 2009
Inžinierske siete: Elektrina, Žumpa, Verejný vodovod
Kúrenie: Na tuhé palivo
Počet nadzemných podlaží: 2
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Áno
Počet bytov v dome: 1
Vybavenie domu: Terasa
Rekonštrukcie: Strecha
Terasa: Áno
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Turistika, Zimné športy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia
Typ strechy: Sedlová


Viac informácií: http://y9.sk/fG5

Obhliadky a ďalšie informácie:
Oľga Stanková
0911 348 911
o.stankova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 113 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 25. 6. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-136400 (145997)
  • Lokalita Plavecký Mikuláš

Kontaktovať makléra

Oľga Stanková
Oľga Stanková Telefón: 0911 348 911 E-mail: o.stankova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist