Predaj, chalupa, rekreačný domček, Dačov Lom 9 500,00 EUR navrhnúť cenu

Predaj chalúp v obci Dačov Lom okres Veľky Krtíš

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj sériu starších rodinných domov v obci Dačov Lom, okres Velký Krtíš. Nehnuteľnosti sa nachádzajú na pozemku o rozlohe cca 1.000 m2. Sú zhotovené z kameňa, majú pôvodné na svoj vek zachovalé drevené okná. Na jednej z nich je nová strecha (Bramac) a nové el rozvody. V dome alebo lepšie povedané v chalupe, sú 4 miestnosti, kúpeňa a WC. V druhej chalupe sú 2 obytné miestnosti, kde v jednej z nich sa nachádza murovaná a veľmi zachovalá piecka. Vo zvyšných dvoch nehnuteľnostiach sa taktiež nachádza niekoľko obytných miestností, kôlnička na drevo a drevená stodola. Na priedomí chalúp sú zhotovené drevené gangy. Na konci dlhého dvora, je dreváreň. Medzi výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej poloha. V blízkosti malej a tichej dediny sa nachádza aj lyžiarsky vlek, hrad Modrý Kameň, možnosť turistiky a poľovnícky revír. Pozemok a pôvodný stav domu, poskytuje možnosť novému majiteľovi upraviť si okolie chalupy a zrekonštruovať si nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv.
V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií. 

  • Cena 9 500,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 10. 4. 2014
  • Číslo inzerátu AR-07FR-102329
  • Stav Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva Osobná
  • Kvalitatívny štandard Vidiecky dom
  • Celkový počet objektov 4

Kontaktovať makléra

Jozef  Kret
Jozef Kret Telefón: 0915142544 E-mail: jozef.kret@xemar.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. M. Rázusa 1509/22 97401 Banská Bystrica Telefón: +421915870350 E-mail: milan.mlcal@xemar.sk Web:
 
TOPlist TOPlist