Predaj, chalupa, rekreačný domček, 180 m2, Dačov Lom, Dačov Lom 14 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - chata/chalupa, Dačov Lom, Dačov Lom, Veľký Krtíš - REZERVOVANÉ trvalé bývanie či chalupa v obci kde sa priam zastavil čas a bonus k tomu: nádherná príroda!!

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Počet izieb: 4.izbový
Celková úžitková plocha m2: 200
Plocha obytnej časti m2: 150
Výmera pozemku m2: 1824
Popis: Rodinný dom je určený na trvalé bývanie resp. chalupu. Nachádza sa v obci Dačov Lom kde sa priam zastavil čas!! Malebná dedinka je obklopená ozaj nádhernou prírodou a tu svoj oddych čoraz častejšie vyhľadávajú ľudia, ktorí domčeky menia na nádherné víkendové obydlia. Dačov Lom sa nachádza na spojnici miest Zvolen, Krupina, Veľký Krtíš. Nad obcou sa nachádza lyžiarsky vlek, len na skok je to na hrad Modrý Kameň, pri obci Sucháň je známy "trúbiaci kameň" a ďaleko nie je ani termálne kúpalisko Aquatermal Dolná Strehová.
Celý dom je postavený z kameňa- po rekonštrukcií tento kameň bude dominantným prvkom celej nehnuteľnosti. Časť domu je tehlová, nakoľko bola pristavená neskôr, táto novšia časť je aj podpivničená. Okná sú drevené, pôvodné. Podlahy tvorí betón a pôvodné drevené podlahy. Dom je v pôvodnom stave, napojený na elektrickú energiu. V obci nie je plynofikácia, preto vykurovanie je na tuhé palivo. Prípojka na verejný vodovod je na uličnej čiare, na pozemku sa nachádza i vlastná studňa. V dvoch zadných miestnostiach sa nachádzajú drevené stropy s dubovými hradami. Na poschodí je podkrovie a miestnosť, z ktorej je balkón orientovaný na ulicu. Kúpeľňa je pôvodná, WC nie je v dome. S fantáziou a šikovnosťou je možné tento domček premeniť na útulný RD resp. chalupu so svojim duchom. Pozrite si videobhliadku!
Zastavaná plocha m2: 542
Pozemok: Mierne svahovitý
Konštrukcia domu: Kameň
Príjazdová cesta: Asfalt
Podpivničený: Áno čiastočne
Skolaudovaný v roku: 1950
Rok poslednej rekonštrukcie: 1970
Inžinierske siete: Elektrina, Verejný vodovod
Kúrenie: Na tuhé palivo
Počet nadzemných podlaží: 1
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Nie
Elektrický prúd: 220/380 V
Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Cyklistické trasy
Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia
Typ strechy: Sedlová


Viac informácií: http://y9.sk/ez6
(video obhliadka)


Obhliadky a ďalšie informácie:
Mgr. Alexandra Mozeová
0907 387 998
a.mozeova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 14 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 2. 10. 2015
  • Číslo inzerátu AR-0123-132862 (142228)
  • Lokalita Dačov Lom

Kontaktovať makléra

Mgr. Alexandra Mozeová
Mgr. Alexandra Mozeová Telefón: 0907387998 E-mail: a.mozeova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist