Predaj, administratívny objekt, Pozdišovce 221 250,00 EUR navrhnúť cenu

Podnikateľský objekt Pozdišovce

Dražba - administratívna budova č.s. 373 na p.č.KN 2/4 a 2/9 v obci Pozdišovce
Administratívna budova č.s.373 na p.č. KN 2/4 a 2/9 pôdorysného tvaru "L", s dvomi nadzemnými podlažiami a čiastočným podpivničením, v časti s plochou strechou a z časti so sedlovou strechou s malým sklonom. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, plynovod a elektrickú energiu s napojením kanalizácie do vlastnej žumpy. Podľa archívu obce Pozdišovce, nehnuteľnosť bola postavená v r.1975 a pôvodne slúžila ako odborná škola s učebnými dielňami. V súčasnosti je dispozične rozdelená a bola užívaná ako administratívna technicko-prevádzková budova. Dispozičné riešenie podlaží je zrejmé z pôdorysu v prílohe posudku. Základy sú betónové pásy s hydroizoláciou, zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál, stropy železobetónové, v časti s ľahkým podhľadom, v časti bytu so sadrokartónovým obkladom, strecha plochá so živičnou krytinou, klampiarske konštrukcie strechy úplné z pozinkovaného plechu, bleskozvod realizovaný, vonkajšie omietky vápenno-cementové poškodené, čiastočný obklad sokla štiepaný kameňom. Vnútorné omietky vápenné hladké, vnútorné keramické obklady v sociálnych zariadeniach, v kuchyni a kúpeľni nové, podlahy s nášľapnými vrstvami PVC pôvodné, resp. veľkoplošné parkety. Schody železobetónové dvojramenné s povrchom PVC, okná pôvodné drevené zdvojené, v časti administratívy a bytu nové drevené s izolačným dvojsklom, dvere hladké plné. Vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá panelové radiátory, zariaďovacie predmety typizované - umývadlá a záchodové WC misy, vaňa a sprchovací kút. Objekty sa dlhšie neužívajú, zadné fasády bez opráv.
Dražba - dielne súp.č. 373 na p.č. KN 2/7 a 2/8 v obci Pozdišovce:
Oceňovaná nehnuteľnosť dielní je situovaná v južnej časti firemného výrobného areálu na p.č.KN 2/7 a 2/8 v k.ú. Pozdišovce so súp.č. 373. Nehnuteľnosť je jednopodlažná bez podpivničenia, s napojením na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrickú energiu. Pôvodná časť pozostáva z dvoch hál postavených v roku 1975, v r.2010 bola dokončená prístavba a preluka medzi týmito halami a tiež prístavba kotolne a sušiarne. Realizovanými prístavbami vznikla trojloďová hala. V južnej hale prebieha výroba - stolárska dielňa s malým priestorom kompresorovne, v strednej hale je takisto výroba - stolárska dielňa atypických výrobkov. Severná hala je členená na tri priestory, nachádza sa tu sklad suroviny a dve samostatné sušiarne. Prístavba v juhovýchodnom cípe slúži ako kotolňa. Základy sú betónové s izoláciou pod murivom a pod stĺpmi sú betónové pätky v nezamrznej hĺbke na zhutnenom štrkovom lôžku. Nosný systém je stenový pozdĺžny s nosnými stenami murovanými z pórobetónových tvárnic s dodatočným zateplením. Nosná konštrukcia krovu je oceľový priehradový väzník kotvený do železobetónového venca, krytina je z pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie kompletné z pozinkovaného plechu. Strešný plášť je zateplený a odvetraný, podlahy v prevádzkových priestoroch sú betónové protišmykové, Obklad sokla zo štiepaného kameňa, vonkajšie omietky na báze umelých látok - akrylátové. Okná a dvere drevené, vráta drevené s oceľovým rámom. Vykurovanie je ústredné teplovodné s vykurovacími telesami panelovými, zdroj vykurovania 2x kotol na odpadové drevo z výroby, elektroinštalácia svetelná a motorická. Vnútorné zariadenia, vybavenia a konštrukčné prvky poškodené demontážou vybavenia.
Prevádzkové (administratívne) budovy sú zanedbané, po demontáži niektorých častí TZB ako aj technických liniek, najmä v zlúčenom objekte na p.č.KN 2/7 a 2/8. Tieto pôvodné dva samostatné objekty (viď kópia z katastrálnej mapy) sa stavebnými úpravami spojili do jednej prevádzkovej budovy. Táto úprava (rozsiahly stavebný zásah) nebol právne vydokladovaný, t.z. jedná sa o nelegálnu (čiernu stavbu). Tiež novovytvorená preluka medzi objektmi na p.č.KN 2/8 a 2/9 nie je zlegalizovaná. K zlúčenému objektu sa pristavala kotolňa.

  • Cena 221 250,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 4. 10. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102525 (PSO193/16)
  • Katastrálne územie POZDISOVCE

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist