Predaj, administratívny objekt, Pozdišovce 295 000,00 EUR navrhnúť cenu

Podnikateľský objekt Pozdišovce

Najnižšie podanie
295 000,00
Dátum a čas dražby:
24.03.2017 10:30
Miesto dražby
Manažérska učebňa J. Murgaša č. 307, 3. poschodie, TeleDom Hotel, Timonova č. 27, 040 01 Košice.
Dražobná zábezpeka
20 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
06.03.2017 13:30
Dátum 2. verejnej obhliadky
23.03.2017 15:30

Dražba - administratívna budova č.s. 373 na p.č.KN 2/4 a 2/9 v obci Pozdišovce
Administratívna budova č.s.373 na p.č. KN 2/4 a 2/9 pôdorysného tvaru "L", s dvomi nadzemnými podlažiami a čiastočným podpivničením, v časti s plochou strechou a z časti so sedlovou strechou s malým sklonom. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, plynovod a elektrickú energiu s napojením kanalizácie do vlastnej žumpy. Podľa archívu obce Pozdišovce, nehnuteľnosť bola postavená v r.1975 a pôvodne slúžila ako odborná škola s učebnými dielňami. V súčasnosti je dispozične rozdelená a bola užívaná ako administratívna technicko-prevádzková budova. Dispozičné riešenie podlaží je zrejmé z pôdorysu v prílohe posudku. Základy sú betónové pásy s hydroizoláciou, zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehál, stropy železobetónové, v časti s ľahkým podhľadom, v časti bytu so sadrokartónovým obkladom, strecha plochá so živičnou krytinou, klampiarske konštrukcie strechy úplné z pozinkovaného plechu, bleskozvod realizovaný, vonkajšie omietky vápenno-cementové poškodené, čiastočný obklad sokla štiepaný kameňom. Vnútorné omietky vápenné hladké, vnútorné keramické obklady v sociálnych zariadeniach, v kuchyni a kúpeľni nové, podlahy s nášľapnými vrstvami PVC pôvodné, resp. veľkoplošné parkety. Schody železobetónové dvojramenné s povrchom PVC, okná pôvodné drevené zdvojené, v časti administratívy a bytu nové drevené s izolačným dvojsklom, dvere hladké plné. Vykurovanie teplovodné, vykurovacie telesá panelové radiátory, zariaďovacie predmety typizované - umývadlá a záchodové WC misy, vaňa a sprchovací kút. Objekty sa dlhšie neužívajú, zadné fasády bez opráv.
Dražba - dielne súp.č. 373 na p.č. KN 2/7 a 2/8 v obci Pozdišovce:
Oceňovaná nehnuteľnosť dielní je situovaná v južnej časti firemného výrobného areálu na p.č.KN 2/7 a 2/8 v k.ú. Pozdišovce so súp.č. 373. Nehnuteľnosť je jednopodlažná bez podpivničenia, s napojením na verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrickú energiu. Pôvodná časť pozostáva z dvoch hál postavených v roku 1975, v r.2010 bola dokončená prístavba a preluka medzi týmito halami a tiež prístavba kotolne a sušiarne. Realizovanými prístavbami vznikla trojloďová hala. V južnej hale prebieha výroba - stolárska dielňa s malým priestorom kompresorovne, v strednej hale je takisto výroba - stolárska dielňa atypických výrobkov. Severná hala je členená na tri priestory, nachádza sa tu sklad suroviny a dve samostatné sušiarne. Prístavba v juhovýchodnom cípe slúži ako kotolňa. Základy sú betónové s izoláciou pod murivom a pod stĺpmi sú betónové pätky v nezamrznej hĺbke na zhutnenom štrkovom lôžku. Nosný systém je stenový pozdĺžny s nosnými stenami murovanými z pórobetónových tvárnic s dodatočným zateplením. Nosná konštrukcia krovu je oceľový priehradový väzník kotvený do železobetónového venca, krytina je z pozinkovaného plechu, klampiarske konštrukcie kompletné z pozinkovaného plechu. Strešný plášť je zateplený a odvetraný, podlahy v prevádzkových priestoroch sú betónové protišmykové, Obklad sokla zo štiepaného kameňa, vonkajšie omietky na báze umelých látok - akrylátové. Okná a dvere drevené, vráta drevené s oceľovým rámom. Vykurovanie je ústredné teplovodné s vykurovacími telesami panelovými, zdroj vykurovania 2x kotol na odpadové drevo z výroby, elektroinštalácia svetelná a motorická. Vnútorné zariadenia, vybavenia a konštrukčné prvky poškodené demontážou vybavenia.
Prevádzkové (administratívne) budovy sú zanedbané, po demontáži niektorých častí TZB ako aj technických liniek, najmä v zlúčenom objekte na p.č.KN 2/7 a 2/8. Tieto pôvodné dva samostatné objekty (viď kópia z katastrálnej mapy) sa stavebnými úpravami spojili do jednej prevádzkovej budovy. Táto úprava (rozsiahly stavebný zásah) nebol právne vydokladovaný, t.z. jedná sa o nelegálnu (čiernu stavbu). Tiež novovytvorená preluka medzi objektmi na p.č.KN 2/8 a 2/9 nie je zlegalizovaná. K zlúčenému objektu sa pristavala kotolňa.

  • Cena 295 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 4. 10. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102525 (PSO193/16)
  • Katastrálne územie POZDISOVCE

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist