Predaj, 4-izb. byt, Šarovce 11 700,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Šarovce

Najnižšie podanie
11 700,00
Dátum a čas dražby:
15.06.2017 12:00
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
3 500,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
30.05.2017 09:00
Dátum 2. verejnej obhliadky
13.06.2017 08:30

DRAŽBA: byt č. 4, na 2.posch., k.ú. Veľké Šarovce.

Byt na termín miestneho šetrenia nebol prístupný, popis je prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 97/2013: Byt je prístupný zo spoločného vchodu a nachádza sa na 2.poschodí = 3.NP pod strechou domu. Obsahuje štyri obytné miestnosti, kuchyňu, špajzu, predsieň, kúpeľňu, samostatné WC, komoru a chodbu. Mimo bytu je umiestnená pivnica. K bytu patrí balkón. Byt je orientovaný v smere severozápad- juhovýchod. Znalcom nameraná podlahová plocha bytu je 78,91 m2 spolu s pivnicou, ktorá má 4,99 m2. V liste vlastníctva- v čitateli podielu bytu na spoločných častiach a zariadeniach domu je uvedený podiel 7320/47672 z čoho vyplýva, že pivnica majetkoprávne nepatrí k bytu ale je zarátaná do spoločných častí a zariadení bytového domu. Byt je ústredne vykurovaný, zdrojom tepla je kotol umiestnený v komore s prednostným ohrevom TÚV. Byt je po rekonštrukcii. Vnútorné dvere sú hladké v oceľových zárubniach, okná sú plastové opatrené žalúziami. Elektroinštalácia je svetelná a motorická. Podlahy v obytných miestnostiach sú z laminátochých parkiet, v kúpeľni, WC, kuchyni a predsieni z keramických dlažieb. V byte je pôvodné murované jadro. Kúpeľňa je vybavená rohovou akrylátovou vaňou, keramickým umývadlom, batérie sú jednopákové, na stenách v kúpeľni je keramický obklad. Vo WC je splachovacia misa, keramický obklad. Vybavenie kuchyne- sporák s keramickou varnou platňou, kuchynská linka dl. cca 2,00 m, nerezový drez s jednopákovou batériou, odsávač pár. Vybavením bytu je všetky jeho vnútorná inštalácia okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie, poštová schránka a zvonček. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia je ohraničené vstupnými dverami do bytu vrátane zárubní, hlavnými uzatváracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody a elektrickými ističmi pre byt.

Bytový dom v ktorom sa nachádza byt č. 4 je situovaný približne v strede obce, medzi stavbami kostola, pošty a obchodu s potravinami. Lokalita je zastavaná prevažne rodinnými domami. Prístup k stavbe je po miestnej spevnenej komunikácii, z ktorej je bytový dom napojený na verejný rozvod inžinierskych sietí. Bytový dom, pôdorysný tvar pravidelného obdĺžnika, obsahuje 3 nadzemné podlažia, zastrešený je plochou strechou. V dome sa nachádza 6 bytov a 6 nebytových priestorov- garáží. Na prízemí = 1.NP sa nachádzajú nebytové priestory- garáže a pivnice patriace k bytom, v ostatných dvoch nadzemných podlažiach sa nachádzajú iba byty. Bytový dom je murovanej konštrukcie, nie je zateplený, poruchy statického charakteru sa na stavbe nevyskytujú. Dom nie je vybavený výťahmi. Dom je založený na betónových základových pásoch s vodorovnou hydroizoláciou. Obvodové steny sú murované. Vnútorné nosné steny sú murované tehlové, deliace priečky sú z tehál. Stropy sú monolitické alebo prefabrikované s rovným podhľadom. Strecha je plochá jednovrstvová. Krytina na streche je z asfaltových pásov (predpoklad), klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaných plechov. Vnútorné omietky sú štukové, fasáda je brizolitová. Vstupné dvere do schodiska sú oceľové, okná na dome sú prevažne vymenené za plastové. Podlahy v spoločných priestoroch sú z keramickej dlažby a PVC. Každý byt má samostatný kotol pre vykurovanie a prípravu TÚV.

V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov: Spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.
priestor č. 2- 4 na prízemí
Priestor na termín miestneho šetrenia nebol prístupný, popis je prevzatý z predloženého znaleckého posudku č. 97/2013:
Nebytový priestor je garáž na prízemí. Vráta sú plechové, steny omietnuté vápennou omietkou, podlaha hrubá betónová.

  • Cena 11 700,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102331 (PSO248/15)
  • Katastrálne územie VELKE SAROVCE

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist