Predaj, 4-izb. byt, 119 m2, Rovinka 119 900,00 EUR navrhnúť cenu

Moderný projekt GREEN VILLAGE už v predpredaji 4iz. byty od 119.900,-EUR

POPIS NEHNUTEĽNOSTI
Ponúkame Vám na predaj krásne 2,3 a 4izbové byty v novom rezidenčnom projekte GREEN VILLAGE na okraji obce Dunajská Lužná.

Výmery bytov: 2izb.- od 47m2+ 8m2 balkon + pivnica
3izb. -od 73m2+ pivnica+lodžia/terasa/zimna záhrada
4izb.- od 91m2+ pivnica+lodžia/terasa/zimna záhrada
Ceny bytov: 2izb. byty- od 63.900 s DPH
3izb. byty od- 92.900 s DPH
4izb. byty od- 119.900 s DPH

O PROJEKTE
Predstavujeme Vám nový projekt "Green village", ktorý sa nachádza na okrajovej časti obce Dunajská Lužná vzdialenej len 15km od hlavného mesta Bratislava. Úplne nový rezidenčný projekt Green Village je založený na nadčasovej modernej architektúre, kvalite stavebných materiálov a vysokého bytového štandardu. Projekt v I.ETAPE pozostáva z troch polyfunkčných domov ktoré majú 5 nadzemných podlaží a troch bodových domov ktoré majú 4 nadzemné podlažia spolu má prvá etapa 173 bytových jednotiek, ktoré Vám ponúkajú na výber z 2izb. 3izb. a priestranné 4iz. byty, vzdušné dispozície bytov, do ktorých sa ihneď zamilujete a nebudete si vedieť vybrať či už s predzáhradkou, terasou, balkónom. Charakter bytov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť ale zároveň si aj užívať benefity blízkosti veľkomesta. Práve tu môžu nájsť rovnováhu medzi pokojným a mestským životom a vychutnávať si bývanie v príjemnej lokalite a načerpať energiu do nového dňa.
Už len samotný vstup do rezidencie Vás presvedčí o jedinečnosti tohto projektu, ktorý spája maximálne súkromie bývania na dedine v luxusnej rezidencii pre každého s tesnou blízkosťou hlavného mesta spojený s aktívnom životom. Najväčsiou výhodou tohto projektu sú bezkonkurenčné ceny v okolí.

PONUKA BYTOV
Projekt Green Village Vám ponúka na výber zo širokej škály bytov, vo veľkostiach od 47m2 do 114m2+ balkon lodžia alebo terasa ktoré sú od 4m2 až po 44m2. Každý typ bytu je jedinečný, rozhodnutie je len na Vás, pre ktorý benefit sa rozhodnete.

ŠTANDARD
Uvedená základná cena nehnuteľnosti je v stave holobytu vrátane DPH a v cene je už zahrnuté aj podlahové vykurovanie. Samozrejme pre Váš väčší komfort ponúkame k novému bytu i možnosť za príplatok aj prémiový štandard či vonkajšie parkovacie státie, pivničná kobka je už v cene bytu. Neodmysliteľnou súčasťou sú kvalitné stavebné materiály ako aj možnosť ovplyvniť dispozíciu bytu do začiatku výstavby daného podlažia.
Realizátor nie je nový na trhu, pracuje len s overenými a spoľahlivými dodávateľmi a len kvalitnými stavebnými materiálmi, má za sebou už viacero úspešných projektov so stovkami spokojných zákazníkov. Presvedčte sa aj vy o tejto lukratívnej rezidencii, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie, ktoré si potrpia na precíznosť a dokonalosť detailov.

FINANCOVANIE
Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu. Výber je len na Vás pre ktorú financujúcu banku sa rozhodnete.
Spôsob financovania:
3000,- Pri podpise Rezervačnej zmluvy
15% kúpnej ceny pri podpise ZoBZ
85% po podpise Kúpnej zmluvy mínus rezervačný depozit.

INVESTOR:
Investor nie je nový na trhu. Spoločnosť ISMONT s.r.o. ma za sebou viacero projektov, preto pracujú len s overenými a spoľahlivými dodávateľmi a len kvalitnými stavebnými materiálmi. Ako príklad môžeme uviesť novostavby Bottova v Trnave, Bytový dom Noemis v senci a Nitre, Greenvia alebo Gaštanová alej v Stupave + stovky rodinných domov a ucelených lokalít rodinných domov v Trnave v Senci, Špačince, …..

LOKALITA
Obec Dunajská Lužná patrí medzi jedno z najvyhľadávanejších miest v blízkom okolí hlavného mesta, ktoré je zaujímavé už samotnou ľahkou dostupnosťou do mesta, výbornou občianskou vybavenosťou, množstvom obklopujúcej zelene a jazier, ktoré poskytujú maximálny relax. Neďaleko obce smerom na Senec, sa nachádza jazero Malá voda a v inundačnom pásme za ochrannou hrádzou sa nachádza jazero Piesková jama. Obe slúžia na rybolov a Malá voda býva v lete zaplnená aj kúpaniachtivými návštevníkmi, keďže pre nich poskytuje príjemný relax, čo je len malou ukážkou toho čo nájdete v okolí GREEN VILLAGE.

Viac info o projekte:
Peter Markovič 0948 636 000 markovic.p@casmar.sk
Ján Petráš 0948 664 225 petras.j@casmar.sk

 • Cena 119 900,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 10. 7. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0201-001341
 • Katastrálne územie ROVINKA
 • Celková podlahová plocha bytu 119 m2
 • Výťah Áno
 • Nadzemné podlažie Ostatné podlažie

Kontaktovať makléra

Ján Petráš
Ján Petráš Telefón: 0948664225 E-mail: petras.j@casmar.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
CASMAR s.r.o. Realitná spoločnosť Dolnopotočná 7 ( OD GLOBUS) 91701 Trnava Telefón: 0948636000 E-mail: markovic.p@casmar.sk Web:
 • 28.jpg
 • 27.jpg
 • 29.jpg
 • 22.jpg
 • 23.jpg
 • 24.jpg
 • 25.jpg
 • 26.jpg
 
TOPlist TOPlist