Predaj, 4-izb. byt, 80 m2, Hrubá Borša 75 500,00 EUR navrhnúť cenu

Okr. Senec – NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 4- izbový byt s vlastným kúrením a garážou – Hrubá Borša

S MOŽNOSŤOU DOHODY NA CENE

Realitná kancelária Quality SC pôsobiaca v Senci, praktizuje voči svojim klientom zásadu "KÚPA A PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ SO ŽIADNYMI POPLATKAMI" - bližšie info nájdete v texte tohto inzerátu nižšie alebo na stránke NehnutelnostiSenec.sk

Lokalita: Hrubá Borša - krásne tiché prostredie

Ponúkame na predaj veľkometrážny zrekonštruovaný 4- izbový byt s vlastným kúrením, záhradkou a garážou, (UP 85.03 m2 + loggia cca 4 m ), p. 1/2. V roku 2015 bola vykonaná rozsiahla rekonštrukcia ( nový plynový kotol so vstavaným zásobníkom teplej vody, nové radiátory, elektrické rozvody, plastové okná, dlažba, obklady, plávajúce podlahy, interiérové dvere a sanita). Podlahová krytina je riešená v chodbe, kuchyni, kúpeľni, WC s dlažbou a izby s plávajúcou podlahou. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa a vchod do troch nepriechodných izieb. Kuchyňa je spojená s obývačkou v ktorej sa nachádza kuchynská linka so zabudovaným kombinovaným sporákom. Z kuchyne je prístup do príručného skladu kde sa nachádza chladnička a práčka. Pod bytom sa nachádza garáž. Mesačné náklady na byt sú cca 75 500 € 5 osôb. V obci je golfový rezort, centrálny obecný park s veľkým detským ihriskom a oddychovou zónou, škôlka a základná občianska vybavenosť. Obec Kráľova pri Senci je vzdialená asi 2 km od obce Hrubá Borša v ktorej sa nachádza zdravotnícke stredisko a základná škola. Atrakciou v obci je jazdecký areál CORPOREX. Na farme je možné jazdiť na koni alebo na koči. V súčasnosti prebieha rozsiahla modernizácia obce, ktorá plánuje investovať významné zdroje do využitia termálnych prameňov na účely vybudovania rekreačno – wellnes – športového komplexu. Vo vzdialenosti asi 1 km je plánovaná veľká rekreačná zóna typu seneckých jazier, ktorej základné 40 hektárové jazero sa už ťaží. V blízkosti susednej obce Kostolná pri Dunaji sa nachádza areál OÁZA SIBÍRSKEHO TIGRA, ktorý ponúka návštevníkom možnosť obohatiť sa o zážitok z priameho kontaktu s osemnástimi nádhernými šelmami. Obcou prechádzajú autobusové linky Senec – Jelka, Senec – Veľké Úľany, Bratislava – Jelka, Bratislava – Veľké Úľany a späť. Obec sa nachádza sa v širšom okruhu Bratislavy s dobrým dopravným spojením. Leží cca 25km východne od Bratislavy. Najbližšie však má k najslnečnejšiemu okresnému mestu Slovenska, k Sencu – len 7 km. Vďaka kvalitnému životnému prostrediu a tichú lokalitu je vhodné bývanie aj pre rodinku s malým dieťaťom.

Cena: 75500,- EUR.

Kontakt: Rudolf Turner, RK Quality SC, 0903 392 864, 02 / 381 381 00, rudolf.turner@qualitysc.sk

*** V našej realitnej kancelárii Quality SC okrem kúpnej ceny za nehnuteľnosť NEPLATÍTE NIČ. Preplatíme Vám všetky poplatky súvisiace s nadobudnutím nehnuteľnosti (či už platíte hypotékou alebo vlastnými zdrojmi).

Ušetríme Vám poplatky za:
- znalecký posudok
- správny poplatok na katastri pri vklade záložného práva
- správny poplatok na katastri pri vklade vlastníckeho práva
- bankový poplatok pri vinkulácii finančných prostriedkov - vlastných zdrojov
- kolky pri výbere listov vlastníctva a katastrálnej mapy.
- kompletný právny servis

Získajte všetko na jednom mieste a lacnejšie ako kdekoľvek inde.

Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke:
KupimNehnutelnost.sk

Adresa našej RK Quality SC:
Lichnerova 25, 903 01 Senec
pešia zóna - obchodný dom KOCKA (prízemie)

 • Cena 75 500,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 14. 10. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0001-104105 (400104629)
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 80 m2
 • Počet izieb 4
 • Počet nadzemných podlaží 2

Kontaktovať makléra

Bc. Rudolf TURNER
Bc. Rudolf TURNER Telefón: 0903 392 864 E-mail: rudolf.turner@qualitysc.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Quality SC, s.r.o. Lichnerova 90/25 90301 Senec - pešia zóna, v obch. centre KOCKA Telefón: 02 / 381 381 00, 0902 10 18 28 E-mail: qualitysc@qualitysc.sk Web:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 

Podobné reality

4-izb. byt, Predaj, Hrubá Borša - Hrubá Borša

Predaj, 4-izb. byt, 85 m2

Hrubá Borša, Hrubá Borša 74 900,00 EUR

TOPlist TOPlist