Predaj, 4-izb. byt, Bratislava - Podunajské Biskupice 95 200,00 EUR navrhnúť cenu

4 izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice

Najnižšie podanie
95 200,00
Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania.
Dátum a čas dražby:
28.11.2016 11:30
Miesto dražby
Zasadačka na prízemí, Apollo klub, Súkennícka 4, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.
Dražobná zábezpeka
15 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
03.11.2016 11:30
Dátum 2. verejnej obhliadky
24.11.2016 11:30

Byt č. 10 na 4.p. vchod Bodrocká 18 s príslušenstvom, k.ú. Podunajské Biskupice
Bytový dom číslo súpisné 5049 je postavený na pozemku rovinatého charakteru na parcele KN č. 5490 a parc. KN č. 5491 v katastrálnom území Podunajské Biskupice, obec Bratislava, mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Bytový dom sa nachádza do 10 km východne od centra Hlavného mesta SR Bratislava v centrálnej časti mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice, v obytných častiach s bytovými domami s výbornými dopravnými možnosťami. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrum, športové zariadenia a iné.
Bytový dom je celkovo 9 podlažný, pozostáva zo suterénu a 8 nadzemných podlaží. Vstup do bytového domu je situovaný na úrovni medzipodesty 1.PP a 1.NP. V suteréne bytového domu sa nachádzajú spoločné zariadenia bytového domu a pivničné kobky. Na 1.NP až 8. NP vchod Bodrocká 18 je umiestnených spolu 24 bytov. Byty sú prístupné schodiskom a osobným výťahom so vstupom do dvoch bytov na podlaží v rámci podesty schodiska.
Spoločnými časťami domu sú najmä: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sú najmä: výťahy, kočikáreň, mangľovňa, sušiareň, práčovňa, STA, bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, spoločné prízemné priestory.
Byt č.10 dispozične pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je vstupná predsieň, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 77,81 m2.K bytu prináleží aj drevená latovaná pivničná kobka nachádzajúca sa na úrovni 1.PP v miestnosti sústredených pivničných kobiek. Vybavením bytu je všetko jeho vnútorné vybavenie a to: rozvody elektrickej inštalácie od elektromeru, rozvody ústredného kúrenia od domových stúpačiek, rozvody vody (SV, TÚV), rozvody kanalizácie od zvislých rozvodov a k nim príslušné zariaďovacie predmety, zásuvka STA, vzduchotechnika, kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov, zvonček, poštová schránka, vodovodné batérie, okná, vnútorné dvere vrátane zárubní, vchodové dvere vrátane zárubne, vaňa a keramické umývadlo v kúpeľňu, WC. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami do bytu a do príslušenstva umiestneného mimo byt vrátane zárubní a hlavnými uzavieracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody, plynu a elektrickými poistkami pre byt.
Technický stav bytu je možné označiť ako byt v prevažne pôvodnom stave so zabezpečenou primeranou údržbou. Vykurovanie bytu je ústredné prevažne liatinovými rebrovými radiátormi doplnenými o pomerové merače spotreby tepla prostredníctvom centrálneho zdroja bytového domu. V byte je rozvod elektrickej inštalácie vedený pod omietkami. Byt je napojený na centrálny rozvod teplej a studenej vody a na kanalizačné zvody. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou z materiálov na báze dreva dĺžky 2,5m so zabudovaným kuchynským nerezovým drezom s pákovou vodovodnou batériou. Samostatne stojací plynový sporák s elektrickou rúrou. Keramický obklad pracovnej plochy kuchynskej linky po spodný okraj horných zavesených skriniek. V kúpeľni je situovaná oceľová smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s pákovými vodovodnými batériami, keramický obklad stien do výšky 1,33m. Samostatná miestnosť WC je záchodová misa kombi. Stúpačky vody a kanalizácie sú osadené v spoločnej šachte. Podlahy obytných miestností sú prevažne linoleum s textilným povrchom, v jednej obytnej izbe z veľkoplošných laminátových parkiet. V predsieni a v kuchyni je povrchová úprava podláh z veľkoplošných laminátových parkiet, v kúpeľni a WC je linoleum. Povrch podlahy v rámci pivničnej kobky je cementový poter. Vnútorné povrchy stien a stropov sú vápenné hladké omietky. Interiérové dvere sú hladké, plné alebo zasklené. Okná bytu sú prevažne plastové s izolačným zasklením, doplnené o interiérové žalúzie, v jednej izbe a v kuchyni pôvodné drevené zdvojené.

  • Cena 95 200,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 5. 9. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102512 (PSO165/16)
  • Katastrálne územie PODUNAJSKE BISKUPICE

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká - Bodrocká

Predaj, 4-izb. byt, 78 m2

Bratislava - Podunajské Biskupice, Bodrocká 120 000,00 EUR

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice - Hronská - Hronská

Predaj, 4-izb. byt, 82 m2

Bratislava - Podunajské Biskupice, Hronská 103 000,00 EUR

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká

Predaj, 4-izb. byt, 78 m2

Bratislava - Podunajské Biskupice, Bodrocká 112 000,00 EUR

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Podunajské Biskupice - Podunajské Biskupice

Predaj, 4-izb. byt, 79 m2

Bratislava - Podunajské Biskupice, Podunajské Biskupice 111 990,00 EUR

TOPlist TOPlist