Predaj, 3-izb. byt, 69 m2, Vranov nad Topľou, Sídl. 1. mája DRAŽBA navrhnúť cenu

DRAŽBA! Byt 3+1, Sídl. 1. mája, Vranov n/Topľou, 69 m2

Byt č. 49 sa nachádza v bytovom dome s. č. 65, na 6. poschodí (7. nadzemnom podlaží), ul. 1. mája vchod č. 0, na parcele č. 1645/20, v okresnom meste Vranov nad Topľou. Jedná sa o 3-izbový byt. Bytový dom je situovaný v blízkosti centra, na sídlisku v lokalite zastavanej bytovými domami a budovami občianskej vybavenosti. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, a to: elektrická prípojka, prípojka plynu, vodovod, kanalizácia a teplovod. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1981 podľa potvrdenia BYTERM Vranov nad Topľou s.r.o., v prílohe znaleckého posudku.
Bytový dom má 7 nadzemných podlaží, z toho 6 nadzemných podlaží s dvomi bytmi na každom podlaží a vchode, a jedno nadzemné podlažie technické, kde sa nachádzajú spoločné zariadenia, spoločné priestory a pivnice. Bytový dom je založený na betónových základoch. Zvislé nosné konštrukcie sú montované panelové steny. Priečky sú montované panelové, hr.150 mm a 80 mm. Vodorovné nosné konštrukcie sú montované železobetónové s rovným podhľadom. Schodište je jednoramenné, železobetónové prefabrikované. Strecha je plochá, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Bytový dom má výťah. Vchodové dvere bytového domu sú nové plastové s automatickým otváraním, okná v spoločných priestoroch chodieb a pivníc sú nové plastové. Vnútorné omietky v spoločných priestoroch sú vápenné hladké, s olejovým náterom do výšky 1 m, obklady spoločných priestorov nie sú realizované. Vonkajšie omietky sú pôvodné. Podlahy v spoločných priestoroch vstupu sú z keramickej dlažby, v pivniciach sú betónové, a na schodoch sú terazzové.
Spoločnými časťami domu sa rozumejú časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť a sú určené na spoločné užívanie, sú to základy domu, strecha, chodby k bytom a chodby k pivniciam, priečelia, schodištia, obvodové múry, vchody, vodorovné a zvislé nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sa rozumejú tie zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie, najmä výťahy a strojovne výťahov, spoločné televízne rozvody, prieduchy, odvetrania, bleskozvody, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky, vetracie rozvody, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.
Predpokladaná celková životnosť panelového bytového domu vzhľadom na konštrukciu, použité materiály a údržbu je stanovená na 100 rokov. Bytový dom je čiastočne rekonštruovaný, vymenené sú vchodové dvere za plastové s automatickým otváraním a zvončekmi a okná spoločných priestorov chodieb a pivníc za plastové. Skutkový stav bytového domu zodpovedá veku, opotrebeniu a bežnej údržbe.
Predmetný byt sa nachádza na 6./6. poschodí bytového domu v krajnej sekcii.
Dispozíciu tvoria 3 obytné miestnosti, chodba, kuchyňa, dve špajze, kúpeľňa, WC, loggia a pivnica, ktorá sa nachádza v podzemnom podlaží. Byt je v pôvodnom stave, s umakartovým bytovým jadrom. Čiastočná rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2012, v rámci ktorej boli vymenené nové plastové okná. Omietky sú vápenné hladké, v kuchyni sa nachádza laminátový obklad stien do výšky 1,1 m. Keramický obklad za kuchynskou linkou. Podlahy sú z PVC, podlaha kúpeľne a WC je z keramickej dlažby. Dvere sú dyhované v oceľových zárubniach s čiastočným presklením, v kúpeľni a WC sú hladké plné dvere. Kúrenie a teplá voda sú centrálne, na oceľových panelových radiátoroch sa nachádzajú regulátory a merače spotreby tepla. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva dĺžky 3,0 bm, s nerezovým dvojitým drezom a pákovou vodovodnou batériou, plynový sporák, samostatná umývačka riadu a odsávač pár. V kúpeľni je smaltovaná plechová vaňa a keramické umývadlo, s pákovými vodovodnými batériami, splachovací záchod kombi v samostatnom WC.

  • Cena DRAŽBA navrhnúť cenu
  • Vložené 3. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-022S-1240267 (18742)
  • Katastrálne územie VRANOV NAD TOPLOU
  • Lokalita Sídl. 1. mája
  • Poznámka k cene DRAŽBA
  • Stav Čiastočná rekonštrukcia
  • Celková podlahová plocha bytu 69 m2

Kontaktovať makléra

Ingrid Marcinová
Ingrid Marcinová Telefón: 0949 478 185 E-mail: marcinova@tureality.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
TUreality s.r.o. A. Kmeťa 28 01001 Žilina Telefón: 0948 777 027 E-mail: info@tureality.sk Web:
 

Podobné reality

3-izb. byt, Predaj, Vranov nad Topľou

Predaj, 3-izb. byt, 79 m2

Vranov nad Topľou 59 000,00 EUR

Obrázok nie je k dispozícii

Predaj, 3-izb. byt, 1 m2

Vranov nad Topľou, Mlynská 48 000,00 EUR

TOPlist TOPlist