Predaj, 3-izb. byt, Veľký Slavkov 80 730,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Veľký Slavkov

Byt č. 51 (mezonetový) nachádzajúci sa v podkroví, 3 poschodového bytového domu s.č. 808 vo Veľkom Slavkove pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva.
Príslušenstvom bytu je kuchyňa, predsieň, kúpeľňa s WC, kotolňa.

Popis bytu:
Dvere sú plné drevené z tvrdého dreva osadené do drevených zárubní. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a plastovými žalúziami. Podlaha v obytných miestnostiach je drevená z veľkoplošných parkiet, v kuchyni, kúpeľni a na chodbe je keramická dlažba. Bytové jadro je murované. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, vodovodné batérie sú nerezové pákové. WC má umývadlo, WC misu. V kotolni je plynový kotol, umývadlo, záchodová misa. Je zabezpečené odvetranie miestnosti kúpeľne, WC a kotolne. V kuchyni je kuchynská linka na báze dreva, drez nerezový s pákovo batériou, keramická varná doska, zabudovaná elektrická rúra, digestor a umývačka riadu. Ústredné vykurovanie je centrálne s vlastným kotlom umiestnenom v miestnosti kotolne, kde sa pripravuje aj TÚV. Vykurovacie telesá sú oceľové panelové radiátory s termoregulačnými ventilmi. Povrchová úprava stien je tenkovrstvá omietka, na stropoch je tenkovrstvá omietka. V kúpeľni, WC a v kotolni na stenách je prevedený keramický obklad. V kúpeľni je prevedený podhľad so zapustenými svietidlami. V byte je prevedený rozvod telefónnej prípojky a spoločnej televíznej antény pod omietkou. Schody do mezonetu sú priame s kovovou nosnou konštrukciou, so stupňami z tvrdého dreva, zábradlie je tyčové nerezové.

Celková podlahová plocha bytu je 122,14 m2.

Vstup do bytového domu je cez plastové vchodové dvere. Podlaha spoločných častí (chodba, chodby pred bytmi, schodište) je keramická dlažba. Povrchové úpravy stien vnútorné sú omietky vápenno-cementové hladké. Obvodový plášť je murovaný z pórobetónových tvárnic a ešte zateplený. Vonkajšia povrchová úprava obvodového plášťa je omietka na báze umelých látok. Strecha je sedlová s vonkajším odvodnením. Krytinu tvoria asfaltové šindle. Klampiarske výrobky sú úplné, prevedené z pozinkovaného plechu.
Byt je mezonetový a nachádza sa na 3. a 4. podlaží 4 podlažného bytového radového domu. Bytový dom je netypový. Na každom obytnom podlaží sa nachádzajú 4 byty. Na prízemí a v suteréne bytového domu sa nachádzajú komerčné priestory. Vo vchode je spolu 16 bytov. Na jednotlivé podlažia sa dá dostať po spoločnom schodišti.
Bytový dom bol daný do užívania v roku 2010.

Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, a to: vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové bytové prípojky, okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie.
S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí domu, spoločných zariadení domu a príslušenstva.
Spoločné časti domu:
Základy, zvislé nosné konštrukcie, vodorovné konštrukcie, schody, zastrešenie bez krytiny, krytina strechy, klampiarske konštrukcie, úpravy vnútorných povrchov, úpravy vonkajších povrchov, okná, povrchy podláh (na chodbách a spoločných priestoroch, schodištiach)
Spoločné zariadenia domu:
Vykurovanie (kotolňa, stúpacie a hlavné rozvody, meranie spotreby tepla, rozvádzač, vykurovacie telesá, podlahové konvertory), elektroinštalácia (rozvody, meranie spotreby, rozvádzač), bleskozvod, vnútorný vodovod, vnútorná kanalizácia, vnútorný plynovod, ohrev teplej vody, výťahy, ostatné (rozvody slaboprúdu - telefón, televízia, internet)

Danému bytu prislúcha spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach, spoločných zariadeniach domu a spoluvlastnícky podiel k pozemku, ktorého veľkosť je 926/10000.

  • Cena 80 730,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 25. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102504 (PSO172/16)
  • Katastrálne územie VELKY SLAVKOV

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist