Predaj, 3-izb. byt, Veľké Kapušany Objekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu

Byt Veľké Kapušany

Dražba bytu č. 6 na ul. P. O. Hviezdoslava, v bytovom dome súpisné číslo 26, na p.č. KN 1555
POPIS
Objekt - bytový dom je osadený na rovinatom teréne na parc.č.1555, k.ú. Veľké Kapušany, obec Veľké Kapušany. Situovaný je v komplexnej zástavbe bytových domov a budov občianskej vybavenosti, v lokalite stredného dopytu v porovnaní s ponukou, vhodnej na bývanie. V danej lokalite je možnosť napojenia na všetky inžinierske siete. Bytový dom je v užívaní od roku 1973.
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A TECHNICKÝ POPIS:
Panelový bytový dom je riešený ako podpivničený so šiestimi nadzemnými podlažiami. Polohu objektu vzhľadom ku komunikačným a dopravným väzbám posudzujem ako vhodnú, s pravidelným spojením na autobus. Infraštruktúra pozemku je kompletná, pozemok nie je vo vlastníctve užívateľov, vlastníkov bytov. Orientácia čelnej strany objektu - vstupu do objektu je na sever aj juh. Jedná sa o samostatne stojací panelový bytový dom. Objekt je prekrytý plochou strechou. Objekt je napojený na rozvod studenej vody, elektriky, zemného plynu a kanalizácie. Bytový dom je po rekonštrukcii v r.2016 - zateplenie bytového domu, nové vonkajšie omietky, nové plastové výplne otvorov (okná a dvere).
Uvedená bytová jednotka sa nachádza na 2.poschodí - III. NP. Pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne, predsiene, kúpeľne, WC a pivnice.
Zameraná podlahová plocha bytu je 65,18 m2. Byt je v pôvodnom stave, vymenili sa okná za nové plastové. Byt je odpojený od vody a elektroinštalácie, odstránené sú PVC podlahoviny v predsieni a kuchyni. Byt je neudržiavaný.
Bytový dom je panelový, preto základnú životnosť stanovujem na 80 rokov. Vzhľadom na prevedené rekonštrukcie na bytovom dome upravujem životnosť na 90 rokov.
Analýza polohy nehnuteľnosti:
Byt sa nachádza v bytovom dome na ulici P.O.Hviezdoslava 26/21 vo Veľkých Kapušanoch. Bytový dom je samostatne stojaci bodového typu, má 6 nadzemných podlaží a plochú strechu. Dopravné spojenie je prímestskou autobusovou dopravou MHD, ŽSR a SAD.
V okolí domu je kompletná občianska vybavenosť mesta - zdravotnícke zariadenie, školy, škôlky, dom kultúry, obchody, obchodné domy, hotely, banky, občianska vybavenosť (úrady) mesta. Lokalita sa zaraďuje do stredového sídliska mesta.
Analýza využitia nehnuteľnosti:
Byt sa v súčasnosti nevyužíva na projektovaný účel - na bývanie. Iné využitie sa nedá predpokladať.
Analýza prípadných rizík spojených s využívaním nehnuteľnosti:
Uvedené ťarchy sú zákonné. Lokalita sa nenachádza v žiadnom ochrannom pásme, ani chránenej krajinnej oblasti, stavebná uzávera nie je vyhlásená. Bez výskytu rušivo pôsobiaceho objektu, alebo priemyselného zariadenia v priamom kontakte. Bežný hluk a prach od lokálnej dopravy, bez ekologického zaťaženia pozemku. Nie je doklad o ohrození stavbami vo všeobecnom záujme. Bez nevýhodných nájomných zmlúv. Pri obhliadke neboli zistené žiadne skutočnosti, ktoré by obmedzovali riadne užívanie nehnuteľnosti.Všetky známe riziká v čase obhliadky sú zohľadnené v doporučenej všeobecnej hodnote.

  • Cena Objekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 24. 9. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102518 (PSO188/16)
  • Katastrálne územie VELKE KAPUSANY

Kontaktovať makléra

Barbara Vydrová
Barbara Vydrová Správca dražby Telefón: +421232202731 E-mail: vydrova@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

3-izb. byt, Predaj, Veľké Kapušany

Predaj, 3-izb. byt, 76 m2

Veľké Kapušany 24 900,00 EUR

TOPlist TOPlist