Predaj, 3-izb. byt, 82 m2, Špania Dolina, Uľanská cesta 50 000,00 EUR navrhnúť cenu

Direct Real - 3-izb., Uľanská cesta, Špania Dolina, Banská Bystrica - 3 izb.byt v Uľanke

Viac detailnych informacii ziskate po kliknuti na linku na domovsku stranku v spodnej casti

Popis: Ponúkame na predaj slnečný 3 izb. byt v B.Bystrici-Uľanka. Nachádza sa v osembytovom murovanom obytnom dome, ktorý má celkom 1+4 podlažia, jeden vchod, v podzemnom podlaží sú pivnice a spoločné priestory. Dom nemá výťah. Byt je na zvýšenom prízemí domu, dispozične pozostáva z troch obytných miestností a z príslušenstva, ktoré tvorí chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza, balkón a pivnica v suteréne. Podlahová plocha bytu s príslušenstvom, bez balkónu, je 81,94 m2, z toho plocha pivnice je 9,40 m2. Byt je čiastočne zrekonštruovaný, vymenené sú okná za plastové, rekonštruovaná je kuchyňa, bytové jadro a povrchové úpravy stien a stropov. Bytové jadro je murované, v kúpeľni je sprchový kút a umývadlo, batérie sú nerezové pákové, samostatné WC je s umývadlom, steny kúpeľne aj WC sú s keramickými obkladmi. V kuchyni je linka na báze dreva s nerezovým drezom, pákovou nerezovou batériou, v súčasnom období bez kuchynského sporáka, za linkou sú keramické obklady steny.Vnútorné dvere sú drevené dyhované. Podlahy v izbách, v kuchyni aj v časti chodby sú z veľkoplošných laminátových parkiet, v kúpeľni a vo WC sú keramické dlažby, vykurovanie je lokálne, elektrickými konvektormi, na ohrev TÚV slúži elektrický bojler. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu.
V blízkosti domu sa nachádza výstavba najmä rodinných domov, ďalšie dva rovnaké bytové domy a základná občianska vybavenosť charakteru obchodov a služieb- pošta, škola I. stupeň, lekár, zubár, reštaurácia, obchody s potravinami a priem. tovarom.V prípade obhliadky ma neváhajte kontaktovať na t.č 0907325034.

Podlahová plocha m2: 72,54
Loggia: Balkón
Výťah: Nie
Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii
Poschodie --/--: prízemie
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Ano
Zálohový predpis / mesiac EUR: ----
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Zánovná
Kúpelňa: Pôvodná
WC: Pôvodné
Podlahy: Plávajúca podlaha, Dlažba
Svetové strany: V, Z
Zdroj tepla: El.vykurovanie
Zateplený dom: Nie
Forma vlastníctva: Firemné
Pivnica: Ano


Viac informácií: http://y9.sk/fFX

Obhliadky a ďalšie informácie:
Iveta Uramová
0907 325 034
i.uramova@directreal.sk

Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

  • Cena 50 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 24. 6. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0123-136394 (245991)
  • Lokalita Uľanská cesta

Kontaktovať makléra

Iveta Uramová
Iveta Uramová Telefón: 0907325034 E-mail: i.uramova@directreal.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Direct Real, spol. s r.o. Žitná 1 83103 Bratislava Telefón: 02/33 888 777, 0905 33 88 77 E-mail: info@directreal.sk Web:
 
TOPlist TOPlist