Predaj, 3-izb. byt, Ružomberok 116 250,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Ružomberok

Byt č.412 v apartmánovom dome súp.č. 3280, k.ú. Ružomberok

Byt č.412 je trojizbový mezonetový apartmán s príslušenstvom. Nakoľko byt nebol sprístupnený, vo výpočte je technický stav a vybavenie uvažované v zmysle popisu a fotodokumentácie prevzaté z internetovej ponuky. Nadštandardné vybavenie je zohľadnené vyššou hodnotou koeficientu štandardu. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 85,60m2.

Apartmán
Mezonetový apartmán pozostáva z prízemia na ktorom sa nachádza kúpeľňa s hydromasážnym sprchovým kútom, dvoj-umývadlom a toaletou, priestrannej obývačky s krbom, ku ktorej patrí veľký balkón, kuchyne s americkou chladničkou, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou a sklokeramickou platňou. Neoddeliteľnou súčasťou kuchyne je aj malá vínotéka.
Točenými schodmi sa prechádza do podkrovia apartmánu, kde sa nachádzajú dve spálne. Vo väčšej z nich nájdete manželskú posteľ, televízor a veľkoplošné okno, ktoré zaručuje krásny výhľad na hory. V menšej spálni sú situované dve postele a televízor. Súčasťou podkrovia je aj toaleta s umývadlom. V zimných mesiacoch je vykurovanie zabezpečené podlahovým kúrením a v podkroví konvektormi. V lete sa návštevník môže spoľahnúť na klimatizačné jednotky rozmiestnené po celom apartmáne. Apartmán má štyri pevné lôžka s možnosťou dvoch prístelok.
S vlastníctvom bytu je spojené aj spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu. Apartmánový dom, v ktorom je ohodnocovaný byt umiestnený, bol daný do užívania v roku 2007. Vzhľadom na vek, stavebno-technický stav a intenzitu užívania, je vo výpočte uvažované s celkovou životnosťou 100 rokov.

Nebytový priestor č.12-31 - garážové státie v apartmánovom dome súp.č. 3280
Jedná sa o jedno otvorené garážové státie pre osobné motorové vozidlo v podzemných garážach v suteréne apartmánového domu, prístup do suterénu je z ulice cez spoločnú garážovú bránu s automatickým ovládaním. Garážové státie je vymedzené z troch strán stenami, z jednej strany je voľne prístupné, možnosť uzatvorenia vybudovaním vlastnej garážovej brány, v zadnej časti státia je kovovou mrežou s dverami vytvorený skladový priestor, podlaha je betónová, elektroinštalácia svetelná.

Apartmánový dom je samostatne stojaci, hlavný vstup má od ulice, vstup do dvora, samostatný vstup od ulice do suterénu, kde sú umiestnené nebytové priestory- garážové státia, má štyri nadzemné a jedno podkrovné podlažie, v ktorých sú umiestnené byty. Dom je nadštandardne vybavený, má výťah, je zateplený, napojený na verejné rozvody IS vody, elektriny a kanalizácie. Základy sú betónové, zvislé nosné konštrukcie sú murované, vodorovné nosné konštrukcie sú železobetónové, vonkajšia úprava fasád na báze umelých látok, v časti obklad umelým kameňom, resp. drevom. Krov je zložitého tvaru, krytina a klampiarske konštrukcie sú z poplastovaného plechu, okná sú z europrofilov, schodisko železobetónové, na chodbách je keramická dlažba a lepená povlaková krytina. Dom je vo veľmi dobrom stave, poškodenie prvkov dlhodobej životnosti nebolo zistené.

Spoločnými časťami domu sú: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, ktoré sú nevyhnutné pre jeho podstatu a bezpečnosť.
Spoločnými zariadeniami domu sú: spoločné miestnosti, vodovodné, kanalizačné, elektrické, domové prípojky od hlavného domového uzáveru a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne tomuto domu.

  • Cena 116 250,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102249 (PSO089/14)
  • Katastrálne územie RUZOMBEROK

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Mostová 2 81102 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

3-izb. byt, Predaj, Ružomberok - Žilinská cesta

Predaj, 3-izb. byt, 66 m2

Ružomberok, Žilinská cesta 60 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Ružomberok - Veterná

Predaj, 3-izb. byt, 71 m2

Ružomberok, Veterná

3-izb. byt, Predaj, Ružomberok - Tatranská cesta

Predaj, 3-izb. byt, 98 m2

Ružomberok, Tatranská cesta 67 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Ružomberok - Smreková

Predaj, 3-izb. byt, 73 m2

Ružomberok, Smreková 61 000,00 EUR

TOPlist TOPlist