Predaj, 3-izb. byt, Nové Zámky 40 000,00 EUR navrhnúť cenu

3 izbový byt Nové Zámky

Najnižšie podanie
40 000,00
Dátum a čas dražby:
16.11.2016 10:00
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
9 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 2. verejnej obhliadky
15.11.2016 09:30

Budova bytového domu so súpisným číslom 4240, sa nachádza na pozemku s parc.č.8614 v katastrálnom území Nové Zámky, obec Nové Zámky, na ulici Šafárikova 20. Bola postavená v 70-tych rokoch 20. storočia a je užívaná od roku 1973, zistené na základe potvrdenie o veku stavby, vydané Mestom - Mestským úradom Nové Zámky, odborom majetkoprávnym, zo dňa 11.08.2016. Jedná sa o budovu v zástavbe obytných domov, montovanú z veľkoplošných prefabrikovaných panelov, so šiestimi nadzemnými podlažiami, bez podpivničenia, plochou strechou. Budova má jeden samostatný vchody, každý vchod je vybavený osobným výťahom. V budove nie sú evidované nebytové priestory.
V bytovom dome sa nachádza celkom 17 bytov.
Jedná sa o bytovú stavbu typ T06B - unifikovaný variant s predsadeným obvodovým plášťom vrstveným a pórobetónovým. Budova je založená na železobetónových základoch, od úrovne ktorého začína podlahová konštrukciou 1.nadzemného podlažia. Nosná konštrukcia je z plošných betónových panelových prvkov, obvodový plášť je realizovaný zo zavesených armovaných plynosilikátových ( pórobetónových - krajská varianta Nitra ) panelov hrúbky 0,240 m + kontaktné zateplenie z roku 2014, s povrchovou úpravou s omietkou na báze umelých látok. Stropná konštrukcia je z panelov hrúbky 0,14 m. Plochá strecha je riešená ako jednovrstvá so spádom vytvoreným z pórobetónových panelov, s novou tepelnou izoláciou a krytinou z asfaltovaných privarovaných pásov z roku 2014. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu - úplné strechy, nové. Úprava vnútorných povrchov je vápenná dvojvrstvá omietka. Vnútorné keramické obklady nie sú. Schody sú vlastnou nosnou konštrukciou prefabrikované, s povrchom terazzo. Dvere sú hladké plné ( vstupné vymenené za hliníkové-plastové ), okná sú nové plastové s izolačným dvojsklom. Povrchy podláh je prevážne liaty terazol. Vykurovanie je pôvodné, s centrálnym diaľkovým dodaním tepla ( vykurovacej vody ) a teplej vody. Elektroinštalácia je svetelná ako i motorická. Bleskozvod je realizovaný. Vnútorný vodovod je z oceľového potrubia ( pôvodné ), kanalizácia - zvislé zvody - sú vyhotovené ako zliatinové. Odkanalizovaný je do mestského kanalizačného systému. V objekte je aj vnútorný rozvod NTL plynu len pre sporáky v kuchyniach. Vybavenie kuchýň je bežné - prevážne pôvodné, tak isto v prípade vnútorných hygienických zariadení. Výťahy sú bežné - nové - pre tri osoby.
Meranie spotreby energie je zabezpečené priamo v každom byte, resp. celkovo v každom vstupe.
Byt č.2 sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží budovy. Byt počas úžívania nebol len rekonštruovaný, je s pôvodným vybaením. Pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne, komory, predsiene a základného príslušenstva ( kúpeľňa a splachovací záchod ) + šatník. Steny bytu sú omietnuté - stierkové, obklady stien sú vyhotovené keramické v kúpeľni a obloženie časti kuchyne, ako aj záchodu. Nášľapná vrstva podláh vo všetkých obytných miestnostiach tvoria pôvodné drevené parkety, v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Okná na byte sú pôvodné drevené zdvojené; dvere sú hladké plné drevené osadené do oceľových zárubní ( zárubne z časti odstránené ). Zariaďovacie predmety zdravotechnickej inštalácie sú pôvodné ( umývadlo a vaňa oceľová smaltovaná ), v kuchyni je kuchynská linka s drezom oceľovým smaltovaným, sporák je plynový s elektrickou rúrou. Vodovodné batérie sú nerezové ostatné. Inštalačné jadro je pôvodné prefa ( len so keramickým obložením ). Všetky vnútorné vedenie ( elektriny, vody a kanalizácie ) sú pôvodné - stupačkové rozvody menené počas rekonštrukcie bytového domu v roku 2014. Byt je napojený na verejný vodovod, rozvod elektriny, plynu, telefónu a káblového rozvodu televízie. Odkanalizovaný je do mestského kanalizačného systému. Byt je napojený na diaľkové ústredné vykurovanie s centrálnou dodávkou vykurovacej vody, radiátor je oceľový panelové. Byt je napojený taktiež na centrálnu dodávku teplej vody. Meranie spotreby energií je zabezpečené priamo v byte.
Vypočítaná podlahová plocha 77,86 m2 + loggia 3,03 m2.
Spoločnými časťami domu sú: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, vchody, schodištia, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné a izolačné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sú: práčovňa, sušiareň, kočíkareň, bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové, telefónne domové prípojky, ktoré sú určené na spoločné užívanie, slúžia výlučne domu a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu, v ktorom sa byt nachádza.

  • Cena 40 000,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 1. 7. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102468 (PSO141/16)
  • Katastrálne územie NOVE ZAMKY

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky - JUH

Predaj, 3-izb. byt, 79 m2

Nové Zámky, JUH 53 500,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky - JUh

Predaj, 3-izb. byt, 78 m2

Nové Zámky, JUh 66 500,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky - Nové Zámky

Predaj, 3-izb. byt, 78 m2

Nové Zámky, Nové Zámky 53 500,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Nové Zámky - Šoltésovej

Predaj, 3-izb. byt, 74 m2

Nové Zámky, Šoltésovej 52 000,00 EUR

TOPlist TOPlist