Predaj, 3-izb. byt, Moravský Svätý Ján 52 275,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Moravský Svätý Ján

Byt č. 1, s.č. 7, p.č. 94/5, k.ú. Moravský Svätý Ján
byt č. 1 sa nachádza na 3.p. bytového domu. Bytový dom s ohodnocovaným bytom má tri nadzemné podlažia a jedno podkrovné podlažie. Na prízemí sa nachádzajú pevádzky firiem, na ostatných podlažiach sú byty. Pôvodná stavba (bývalá sýpka) je podľa predloženého potvrdenia z roku 1903, v roku 2005 bola skolaudovaná stavba bytového domu a sklady materiálu. Pri rekonštrukcii boli zachované základy, obvodové murivo, stropy, schodisko a krov. Ostatné konštrukcie sú nové. Objekt je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektorozvod. Základy sú železobetónové pásy, zvislé konštrukcie sú murované, vodorovné konštrukcie sú drevené trámové s rovným podhľadom. Okná v spoločných priestoroch sú plastové. Vchodové dvere sú kovové presklené. Schody sú železobetónové s povrchom z keramickej dlažby. Strecha je sedlová, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Objekt je opatrený bleskozvodom. Vonkajšia omietka je na báze umelých látok, vnútorné omietky sú vápenné hladké s náterom, podlahy keramická dlažba.

Hodnotený byt: Byt číslo 1 je mezonetový. Na 3.p. sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa a s jedálňou, kúpeľňa s WC , komora. V podkroví sú 2 izby a galéria. Schody do podkrovia sú kovové s drevenými stupňami. Podlahy v obytných miestnostiach tvorí plávajúca podlaha, v ostatných keramická dlažba. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka na báze dreva, kombinovaný sporák s digestorom, nerezový drez s pákovou vodovodnou batériou, zabudovaná umývačka riadu. Steny a stropy miestností sú upravené stierkovými omietkami. V kúpeľni s WC a v mieste kuchynskej linky je vyhotovený keramický obklad stien. Bytové jadro je murované. Súčasťou kúpeľne je smaltovaná vaňa a keramické umývadlo, vodovodné batérie sú pákové. WC je so splachovacou nádržkou kombi. Okná v byte sú plastové opatrené vnútornými žalúziami. Dvere sú drevené hladké plné osadené do drevených zárubní. Elektroinštalácia je svetelná s automatickým istením. V byte je rozvod plynu, studenej a teplej vody a kanalizácie. Vykurovanie bytu je ústredné teplovodné, radiátory sú oceľové vykurovacie panely. Zdrojom tepla je vlastný plynový kotol, zabezpečuje aj ohrev teplej vody.
Vzhľadom na vykonané rekonštrukcie stanovujem opotrebenie analytickou metódou.
Vypočítaná podlahová plocha je 103,99 m2.
S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí domu a spoločných zariadení domu.

Spoločnými časťami domu sú: Základy domu, strecha, obvodové múry, vchody, schodiská, chodby, zvislé a vodorovné nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie.

Spoločnými zariadeniami domu sú: Práčovňa, sušiareň, kočikáreň, bleskozvody, kanalizačné, vodovodné, elektrické, plynové a telefónne prípojky.

  • Cena 52 275,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102103 (PSO083/16)
  • Katastrálne územie MORAVSKY SVATY JAN

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist