Predaj, 3-izb. byt, Komárno 18 975,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Komárno

Najnižšie podanie
18 975,00
Dátum a čas dražby:
14.12.2016 11:00
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
5 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 2. verejnej obhliadky
13.12.2016 11:10

Byt č. 2, Kúpeľná ul. č. 11, Komárno, s.č. 2805

Popis domu
Budova obytného domu so súpisným číslom 2805, sa nachádza na pozemku s parc.č.2264 v katastrálnom území Komárno, obec Komárno, na ulici Kúpeľná. Bola postavená začiatkom 80-tych rokoch 20. storočia a je užívaná od roku 1983, zistené na základe Potvrdenia o veku stavby, vydané Mestským úradom Komárno, sociálnym a správnym odborom, referátom evidencie pod číslo: 167/RE/2011-HE zo dňa 28.10.2011.
Jedná sa o budovu v zástavbe obytných domov, montovanú z veľkoplošných prefabrikovaných panelov, so šiestimi nadzemnými podlažiami, úplným podpivničením, plochou strechou. Budova má tri samostatné vchody, každý vchod je vybavený výťahom. V budove nie sú evidované nebytové priestory. V obytnom dome sa nachádza celkom 69 bytov, v každom vchode 23 bytov.
Jedná sa o bytovú stavbu typ T06B NA - unifikovaný variant s predsadeným obvodovým plášťom vrstveným a pórobetónovým. Budova je založená na železobetónových základoch, od úrovne ktorého začína podlahová konštrukciou 1.podzemného podlažia. Nosná konštrukcia je z plošných betónových panelových prvkov, obvodový plášť je realizovaný zo zavesených armovaných plynosilikátových ( pórobetónových - krajská varianta Nitra ) panelov hrúbky 0,25 m s povrchovou úpravou s akrylátovou omietkou + kontaktné zateplenie. Stropná konštrukcia je z panelov hrúbky 0,14 m. Plochá strecha je riešená ako jednovrstvá so spádom vytvoreným z pórobetónových panelov, s krytinou z asfaltovaných pásov - viacvrstvová. Klampiarske konštrukcie sú vyhotovené z obojstranne pozinkovaného plechu - úplné strechy, nové. Úprava vnútorných povrchov je vápenná dvojvrstvá omietka. Vnútorné keramické obklady nie sú. Schody sú vlastnou nosnou konštrukciou prefabrikované, s povrchom terazzo. Dvere sú hladké plné ( vstupné vymenené za plastové ), okná sú väčšinou nové plastové s izolačným dvojsklom. Povrchy podláh je prevážne liaty terazol. Vykurovanie je pôvodné, s centrálnym diaľkovým dodaním tepla ( vykurovacej vody ) a teplej vody. Elektroinštalácia je čiastočne nová - svetelná ako i motorická. Bleskozvod je realizovaný. Vnútorný vodovod je z oceľového potrubia ( pôvodné ), kanalizácia - zvislé zvody - sú vyhotovené ako zliatinové. Odkanalizovaný je do mestského kanalizačného systému. V objekte je aj vnútorný rozvod NTL plynu len pre sporáky v kuchyniach. Vybavenie kuchýň je bežné - prevážne pôvodné, tak isto v prípade vnútorných hygienických zariadení. Výťahy sú bežné - pôvodné - pre tri osoby.
Meranie spotreby energie je zabezpečené priamo v každom byte, resp. celkovo v každom vstupe.
Byt č.2 sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží budovy. Pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne s jedálňou a základného príslušenstva ( kúpeľňa a samostatný splachovací záchod ). Byt nebol počas užívania rekonštruovaný a ani dispozične zmenený. Steny bytu sú prevážne omietnuté - stierkové, obklady stien sú štandardné - obloženie v kuchyni. Nášľapná vrstva podlahy v obytných miestnostiach tvoria prilepené PVC povlakové krytiny, v ostatných miestnostiach je prilepená PVC povlaková krytina. Okná na byte sú nové plastové s dvojvrstvým zasklením, dvere sú hladké plné drevené dýhované do oceľových zárubní, vstupné bezpečnostné. Zariaďovacie predmety zdravotechnickej inštalácie pôvodné - vaňa oceľová smaltovaná a umývadlo. V kuchyni je taktiež pôvodná kuchynská linka. Inštalačné jadro je pôvodné. Byt je napojený na verejný vodovod, rozvod elektriny, plynu, telefónu a káblového rozvodu televízie. Odkanalizovaný je do mestského kanalizačného systému. Byt je napojený na diaľkové ústredné vykurovanie
s centrálnou dodávkou teplej úžitkovej vody; v jedálni sa nachádza klimatizačná nástenná jednotka.
Spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť a sú určené pre spoločné užívanie a to najmä: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, vonkajšie omietky, priečelia, vchod, schodisko, vstup, zádveria, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie, vstupné haly.
Spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu. Sú to najmä: šachty pre technické zariadenia budovy a inštalácie, bleskozvody, vodovodné, kanalizačné a teplonosné prípojky, rozvody studenej vody po ventily, odpadové stúpačky vrátane odbočky, elektroinštalácie výťahov, elektroinštalácie do skríň merania po istič, osvetlenia v spoločných častiach a zariadeniach, elektrický vrátnik vrátane rozvodov.

  • Cena 18 975,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102266 (PSO158/14)
  • Katastrálne územie KOMARNO

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

Obrázok nie je k dispozícii

Predaj, 3-izb. byt, 65 m2

Komárno, Mederčská (časť Sídlisko VI) 31 500,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Komárno

Predaj, 3-izb. byt, 64 m2

Komárno 42 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Komárno - Gen.Klapku

Predaj, 3-izb. byt, 79 m2

Komárno, Gen.Klapku 46 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Komárno - Zváračská

Predaj, 3-izb. byt, 73 m2

Komárno, Zváračská 42 000,00 EUR

TOPlist TOPlist