Dražba, 3-izb. byt, 83 m2, Handlová, Morovnianská cesta 21 700,00 EUR navrhnúť cenu

DRAŽBA 3-izbový byt na ul. Morovnianska cesta, Handlová

Byt č. 10 na ul. Morovnianska cesta, Handlová

Predmetom je byt č. 10 na 6. poschodí, v bytovom dome so 6. NP, dom má tri vchody, vo vchode sa nachádza 10 bytov, súp. č. 1796 v meste Handlová, okres Prievidza, ul. Morovnianska cesta 26/10, postavený na pozemku parc. č. 1436/241. Obytný dom bol daný do užívania v roku 1978 podľa Potvrdenia o veku stavby. Predpokladaná životnosť obytného domu vzhľadom ku konštrukcii je 100 rokov.

Predmetný byt pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, chodba, komora, kúpeľňa, WC a pivnica. Celková vypočítaná výmera podlahovej plochy bytu je 82,94 m2 – súčet plôch obytných miestností a príslušenstva bytu bez plochy logií a balkónov.

Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie a to: kuchynská linka, plynový sporák, okná a dvere. Rozvody elektrickej inštalácie od skrine merania, plynu a kanalizácie od zvislých zvodov a k nim príslušné zriaďovacie predmety, zásuvka STA, poštová schránka, zvonček, domáci telefón. Spoločnými časťami domu sú: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, vodorovné, zvislé a izolačné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami domu sú: hromozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, plynové prípojky, telefónne prípojky, televízne, káblové rozvody. Spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu je: 825/43324. Popis spoločných častí a zariadení obytného domu: obytný dom so 6. NP, dom má tri vchody, vo vchode sa nachádza 10 bytov, nachádzajúci sa v zastavanom území mesta Handlová, okres Prievidza – obytná zóna, vybudovaný z panelovej stenovej sústavy po zateplení, postavený na základových pásoch, zvislé nosné konštrukcie sú panelové, stropy sú rovné panelové, schody s povrchovou úpravou PVC, podesty – PVC, zastrešenie – plochá strecha, klampiarske konštrukcie strechy – pozinkovaný plech, úprava vonkajších povrchov – na báze umelých látok, vnútorné omietky – štukové, dvere do bytu plné drevené, vstupné dvere do vchodu hliníkové, okná v dome prevažne plastové, vykurovanie – z centrálneho zdroja, ohrev TÚV – z centrálneho zdroja, elektroinštalácia svetelná aj motorická, výťah sa nachádza. Z ostatnej vybavenosti: požiarne hydranty, televízny rozvod pod omietkou.

Popis bytu: Byt sa nachádza na 6. poschodí obytného domu, vnútorné steny bytu – tapety, obvodové múry panelové po zateplení, deliace priečky panelové, stropy sú rovné panelové, dvere – plné a presklené, okná prevažne drevené, podlahy v izbách a ostatné podlahy – PVC, bytové jadro pôvodné umakartové, v kúpeľni sa nachádza vaňa a nerezová páková batéria so sprchou, v samostatnom záchode sa nachádza WC combi, v kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva, smaltovaný drez, nerezová páková batéria, plynový sporák s el. rúrou a odsávač pár, vykurovanie – z centrálneho zdroja, ohrev TÚV – z centrálneho zdroja, elektroinštalácia s poistkovými automatmi v byte, prípojky studenej a teplej vody od stúpacích vedení sú pozinkované, prípojky kanalizácie do zvislých rozvodov z PVC, TV rozvody pod omietkou. Byt celkovo možno hodnotiť ako priemerný byt s nutnou rekonštrukciou, s možnosťou parkovania pred obytným domom, v lokalite s rovnovážnym dopytom a ponukou o kúpu tohto typu nehnuteľnosti v tejto lokalite. Obytný dom sa nachádza v meste Handlová – obytná zóna, s dobrou dostupnosťou do centra mesta a do okresného mesta Prievidza.

Pozemok
Predmetným pozemkom je parcela č. 1436/241 Zastavané plochy a nádvoria vo výmere 1218,00 m2 v spoluvlastníckom podiele 825/43324, t. j. 23,19 m2 vedená na LV č. 4796 nachádzajúca sa v k. ú. Handlová, okres Prievidza v obytnej zóne, s dobrou dostupnosťou do centra mesta a aj do okresného mesta, v oblasti so zvýšeným dopytom o kúpu tohto typu nehnuteľností.

 • Cena 21 700,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 12. 3. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100492 (5140415)
 • Lokalita Morovnianská cesta
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 83 m2
 • Celková podlah.plocha 83 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové
 • Počet izieb 3

Kontaktovať RK


Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421 907 854 587, +421 918 900 100 E-mail: lrolkova@licitor.sk Web:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 
TOPlist TOPlist