Predaj, 3-izb. byt, Bruty 6 720,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Bruty

Najnižšie podanie
6 720,00
Dátum a čas dražby:
21.08.2017 12:15
Miesto dražby
Reštaurácia Penzión ARTIN, salónik na prízemí, Svätourbanská 107/37, 949 01 Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj.
Dražobná zábezpeka
1 500,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
01.08.2017 11:15
Dátum 2. verejnej obhliadky
15.08.2017 11:45

Dražba - 3 izbový byt v obci Bruty o podlahovej výmere 71,26 m2. K bytu prislúcha gáráž na prízemí bytového domu. Byt má loggiu a balkón. Byt je v pôvodnom stave.
Popis bytu
Ohodnocovaný byt č. 2 je na prvom poschodí (2 NP). Orientácia obytných miestností je vhodná aj nevhodná. K bytu patrí pivničná kobka v prízemí domu. Súčasťou bytu je loggia a balkón. Byt je v súčasnosti neobývaný. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 71,26 m2. Byt má loggiu a balkón.
Omietky na stenách a stropoch sú pôvodné, vápenno-cementové. Keramické obklady sú v kuchy-ni, v priestore kuchynskej linky a varenia a v kúpeľni do výšky 160 cm, vrátane obkladu vane. Podlahy v izbách a kuchyni majú na povrchu PVC, v predsieni a chodbe sú podlahy plávajúce, s veľkoplošnými laminátovými parketami a v kúpeľni a na WC je keramická dlažba. Okná, vrátane dvier na loggiu a balkón sú pôvodné drevené, zdvojené. Vchodové dvere sú nové bezpečnostné s viacbodovým zamykaním. Ostatné dvere sú pôvodné, hladké, plné alebo čiastočne presklené, osadené do oceľových zárubní. Bytové jadro je murované. Zariaďovacie predmety z kuchyne boli odstránené. Rozvody pitnej vody a TÚV sú pozinkovanými rúrami. Príprava TÚV je v elektrickom bojleri osadenom v suteréne. Kanalizácia bude plastová, odkanalizovanie je do spoločnej žumpy. Vykurovanie je ústredné, teplovodné, radiátormi pripojenými na kotol ÚK. Kotol ústredného kúrenia je osadený v prízemí bytového domu. Byt pripojený je na domový rozvod pitnej vody, domový kanalizačný odpad, svetelný a motorický rozvod elektrického prúdu, rozvod zemného plynu, STA a elektrického vrátnika.
Popis bytového domu:
Hodnotený byt sa nachádza v murovanom bytovom dome v obci Bruty. Bytový dom má súp. č. 371 a je postavený na pozemku parc. č. 261/3. Dom má jeden vchod, je nepodpivničený a má prízemie a dve poschodia (3 NP). Celkom sú v dome štyri byty s prakticky so zhodnou rozlohou, umiestnené na poschodiach a dva nebytové priestory (garáže) umiestnené na prízemí. Zároveň na prízemí sú pivničné kobky ako príslušenstvo k jednotlivým bytom a spoločné priestory tvoriace technické a hospodárske zázemie domu. Bytový dom bol, podľa potvrdenia vydaného SBDO Štú-rovo, odovzdaný do užívania v roku 1986.
Bytový dom je postavený v priečnom konštrukčnom systéme. Základy domu sú betónové, obvo-dové steny a nosné murivo je z pálených tehál. Stropy sú prefabrikované, železobetónové. Strecha je plochá, jednoplášťová s odvetraním, tepelne izolovaná. Ako strešná krytina sú použité ťažké natavovacie asfaltové pásy ukončené hrubozrnným posypom. Klampiarske konštrukcie strechy a ostatné sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú škrabaný brizolit. Deliace priečky sú murované z pálených tehál. Vnútorné omietky spoločných priestorov sú vápenno-cementové hlad-ké, v priestore schodiska a podest opatrené do výšky 150 cm olejovým náterom. Schody sú prefabrikované. Na povrchoch stupňov, podstupníc, podest a vchodu je PVC. Podlaha v prízemí je ukončená cementovým poterom. Vchodové dvere sú vymenené za plastové s izolačným dvoj-sklom. Ostatné dvere v spoločných priestoroch sú hladké, osadené do oceľových zárubní. Bytový dom je napojený na verejný zdroj pitnej vody (obecný vodovod). Ďalej je bytový dom napojený na svetelný a motorický rozvod elektrickej energie a rozvod zemného plynu. Odkanalizovanie domu je riešené kanalizačnou prípojkou do spoločnej žumpy. Dom je chránený bleskozvodom. V dome sú inštalované rozvody STA a elektrického vrátnika.
Priestor č. 2 - 1 (garáž), Bruty, s.č. 371
Ohodnocovaný nebytový Priestor č. 2 - 1 je na prízemí bytového domu. Nebytový priestor takto označený v LV je garáž a k tomuto účelu sa aj využíva. Vjazd do garáže je vrátami zo spevnenej plochy zhotovenej pred domom, dobrý. Vchod do garáže je zabezpečený aj dverami z chodby v prízemí domu.
V garáži sú pôvodné vápenno-cementové omietky stien a stropu. Podlaha je hrubá, betónová, na povrchu s cementovým poterom. Dvere na garáži sú hladké, osadené do oceľovej zárubne. Vráta sú plné, oceľové, dvojkrídlové otváracie, osadené do oceľovej zárubne. V garáži je zrealizovaný samostatný svetelný rozvod elektrického prúdu. Garáž nie je vykurovaná a ani ďalšie konštrukcie sa nevyskytujú.
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

  • Cena 6 720,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102298 (GF207/15)
  • Katastrálne územie BRUTY

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 
TOPlist TOPlist