Predaj, 3-izb. byt, Báhoň 21 750,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Báhoň

Bytový dom, v ktorom sa ohodnocovaný byt č. 25 nachádza je štvorpodlažnou stavbou so 4 nadzemnými podlažiami, konštrukčný systém je železobetónový montovaný skelet s výplňou obvodových stien z boletických panelov-pôvodné prevedenie, ktoré si vlastníci bytov postupne rekonštruujú tak, že panely sú nahradzované murivom, priečkové murivo je montované z hranolov a sadrokartónu. Stavba bola postavená pre pôvodný účel ako internát, čomu zodpovedá aj stavebné riešenie objektu - trojtrakt so strednou chodbou, z ktorej sú prístupné jednotlivé byty, umiestnené po oboch stranách chodby. Objekt je zastrešený plochou strechou, krytina z asfaltovaných, zvarovaných pásov, stropy železobetónové, prefabrikované, schodisko železobetónové, prefabrikované, dvojramenné so širokým zrkadlom, v ktorom je inštalovaný výťah. Vykurovanie objektu je ústredné s vlastnou plynovou kotolňou a centrálnou prípravou teplej vody. Zásadná rekonštrukcia a modernizácia kotolne bola prevedená v roku 2006.

Ohodnocovaný byt č. 25 je situovaný z rohovej pozícii na prvom poschodí bytového domu. V rámci rekonštrukcie, vykonanej v roku 2008 boli vymurované obvodové steny z dierovanej - voštinovej tehly, osadené sú nové plastové okná s kovovými žalúziami, nové sú vnútorné vápenné hladké omietky na obvodovej stene, plávajúce-laminátové podlahy, výmena pôvodných oceľových, článkových radiátorov za panelové radiátory KORADO, keramické dlažby sú v kuchyni a kúpeľni. Bytové jadro je umakartové, v kúpeľni je obklad steny iba v sprche s pákovou batériou, pri umývadle je klasická, dvojventilová miešacia batéria, splachovacie WC je prístupné z kúpeľne, od ktorej je oddelené čiastočnou priečkou. Dvere v byte sú hladké dyhované, medzi predsieňou a kuchyňou bez dverí-iba otvor so stolárskym ostením. Elektroinštalácia v byte je svetelná s istením elektrických obvodov ističmi. Súčasťou bytu je loggia.

Plocha bytu podľa zmluvy je 55,22 m2. Rozdiel je v tom, že v rámci výmeny obvodovej konštrukcie boli zabudované do miestností aj loggie.

Spoločnými časťami domu sú základy domu, technický suterén, strecha, obvodové múry, vodorovné nosné, konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie, chodby, vchody, schodiská.
Spoločnými zariadeniami sú výmenníková stanica, výťah, práčovňa, sušiareň, mangľovňa, vodáreň, skladovacie miestnosti, STA, bleskozvod, komíny, vodovodné, teplovodné, kanalizačné, elektrické, plynové a telefónne domové prípojky a to aj v prípade, že sú umiestnené mimo domu v ktorom sa byt nachádza.

  • Cena 21 750,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102232 (PSO136/15)
  • Katastrálne územie BAHON

Kontaktovať makléra

Miroslav Martvoň
Miroslav Martvoň Správca dražby Telefón: +421232202734 E-mail: martvon@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

3-izb. byt, Predaj, Báhoň - Potočná

Predaj, 3-izb. byt

Báhoň, Potočná 48 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Báhoň - Potočná

Predaj, 3-izb. byt, 54 m2

Báhoň, Potočná 46 000,00 EUR

3-izb. byt, Predaj, Báhoň - Potočná

Predaj, 3-izb. byt, 56 m2

Báhoň, Potočná 52 000,00 EUR

TOPlist TOPlist