Predaj, 2-izb. byt, Snina 7 575,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Snina

Najnižšie podanie
7 575,00
Dátum a čas dražby:
21.06.2017 09:45
Miesto dražby
Salónik 202, na 2. poschodí, Hotel DUKLA, Nám. Legionárov 2, 080 01 Prešov, okres Prešov, Prešovský kraj
Dražobná zábezpeka
2 000,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 1. verejnej obhliadky
05.06.2017 12:45
Dátum 2. verejnej obhliadky
20.06.2017 12:45

Vzhľadom na skutočnosť, že hodnotené nehnuteľnosti neboli sprístupnené, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods.3 zákona č.527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších predpisov ("ohodnotenie možno vykonať z dostupných údajov, ktoré má dražobník k dispozícii"). Z dôvodu neumožnenia vykonania obhliadky nie je možné určiť presné technické ani dispozičné riešenie ohodnocovaných nehnuteľností, rovnako ani ich užívaciu schopnosť.
2 izbový byt č. 9 na ul. Dobrianskeho, bytový dom súp. č. 1535, vchod č.2, 2.p., Snina. Podlahová plocha bytu je 41,03 m2. K bytu prislúcha pivnica o výmere 5,4 m2
Oceňovaný byt sa nachádza na 2. poschodí v murovanom bytovom dome s.č. 1535, na časti parcely č. 5066/106, ktorý má suterén a 3. nadzemné podlažie. V nadzemných podlažiach bytového domu na každom podlaží sa nachádzajú dva byty v každom vchode. Vstup do ohodnocovaného bytu je cez spoločný vchod č.2 z východnej strany dvora z úrovne terénu. K ohodnocovanému bytu patrí aj pivnica umiestnená v suteréne bytového domu, ktorá je prístupná cez spoločné schodište. Objekt patrí do skupiny - domy bytové typové s konštrukčnými sústavami murovanými. Konštrukčný systém je stenový murovaný z pálených tehál , strecha sedlová s krytinou pálenou Tondach. Klampiarske konštrukcie žľaby, zvody a parapety bytového domu pozinkované. Vnútorná zvislá komunikácia je zabezpečená prefabrikovaným železobetónovým schodiskom s povrchovou úpravou z liatého brúseného terazza bez výťahu. Ohodnocovaný byt je vykurovaný ústredným vykurovaním z centrálnej kotolne v sídlisku s kotlom na drevenú štiepku. Bytový dom pozostáva z dvoch vstupov. Fasáda bytového domu je pôvodná s povrchovou úpravou štuková omietka z časti zvetralá. Výplňové konštrukcie spoločných priestorov (okná a dvere ) a oceňovaného bytu plastové EURO s izolačným dvojsklom. Strecha bytového domu rekonštruovaná s krytinou pálenou Tondach. Východne od bytového domu sa nachádza prístupová komunikácia s parkovaním - šikmé stanie pred bytovým domom popri komunikácií. Západne od bytového domu sa nachádza vnútorný dvor so zeleňou. Orientácia z obytných miestnosti je na severnú a západnú svetovú stranu a z kuchyne je orientácia na východnú svetovú stranu. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete. Údržba bytového domu a ohodnocovaného bytu je priemerná zodpovedajúca jeho veku.
Byt č. 9, nachádzajúci sa na 2. poschodí bytového domu, vchod č. 2, pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, pričom príslušenstvo bytu tvorí: kuchyňa, predsieň, kúpelňa s WC a pivnica, umiestnená v suteréne bytového domu. Ohodnocovaný byt je zrekonštruovaný so zmeneným dispozičným riešením - z pôvodného jednoizbového bytu je byt prerobený na dvojizbový byt. Zmenšením predsiene bola vytvorená kuchyňa. Okná v oceňovanom byte vymenené za plastové EURO s izolačným dvojsklom. Dvere na báze dreva hladké plné a presklené, vchodové dvere bezpečnostné. Steny bytu s povrchovými úpravami omietkami štukovými a maľbami. V byte sú vymenené rozvody ELI vrátane rozvádzača. Kúpelňa podľa dostupných podkladov prerobená, vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC kombi. Povrchové úpravy stien kúpelne z keramických obkladov, podlaha kúpeľne z keramickej dlažby. Kuchynská linka na báze dreva, drez nerezový s pákovou stojankovou kuchynskou batériou, sporák plynový s elektrickou rúrou s digestorom. Za kuch. linkou keramický obklad steny. Podlaha v kuchyni a v izbách plávajúca laminátová, podlaha v kúpeľni,kuchyni a predsieni keramická.
Súčasťou bytu je aj jeho vnútorné vybavenie, a to: poštová schránka, zvonček, všetka jeho vnútorná inštalácia / potrubné rozvody vody, kanalizácie, plynu, ústredného kúrenia, elektroinštalácie, telefónu/,okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu. Spoločnými časťami bytového domu sú: základy domu, obvodové múry, chodby, priečelia, vchody, schodiská, strecha, vodorovné a zvislé nosné konštrukcie, vodorovné a zvislé izolačné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami bytového domu sú: spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, tepelné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

  • Cena 7 575,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102399 (PSO051/16)
  • Katastrálne územie SNINA

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Snina - Snina

Predaj, 2-izb. byt, 52 m2

Snina, Snina 30 500,00 EUR

TOPlist TOPlist