Predaj, 2-izb. byt, Malý Čepčín 19 980,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Malý Čepčín

Byt č. 2 na prízemí

Byt č. 2, ktorý je predmetom ohodnotenia sa nachádza na prízemí vľavo od výstupu zo schodiska bytového domu č. 31. Je orientovaný na severozápadnú a juhovýchodnú stranu. Tvoria ho: dve izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, wc, špajza, šatník. Príslušenstvom bytu sú aj dve pivnice na 1.PP. V kuchyni je kuchynská linka s nerezovým drezom, elektrický šporák s keramickou varnou platňou a s elektrickou rúrou, digestor, vodovodná batéria je páková, pri linke je keramický obklad. Hygienické jadro je murované. V kúpeľni je vaňa s keramickým obkladom, keramické umývadlo, na podlahe je keramická dlažba a na stene je keramický obklad, vodovodné batérie sú kohútikové aj so sprchou. Kúpeľňa je murovaná. V samostatnej miestnosti je splachovacie wc, na podlahe je keramická dlažba a na stene je keramický obklad. Na podlahe sú drevené parkety, keramická dlažba. Okná sú drevené zdvojené s hliníkovými žalúziami. Dvere sú plné hladké aj s presklením v kovových zárubniach. Vykurovanie je ústredné teplovodné zabezpečené radiátormi, zdroj vykurovania pre byt je pec na pevné palivo umiestnená v pivnici na 1.PP. TUV je dodávaná z elektrického bojlera. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, všetka jeho vnútorná inštalácia (potrubné rozvody vody, plynu, elektroinštalácia, odpady), okrem stúpajúcich vedení a uzavieracích ventilov na nich.

Stavebno-technický popis obytného domu :

Je to štvorpodlažný objekt, s jedným podzemným podlažím kde sú umiestnené pivničné priestory a miestnosti pre spoločné užívanie, dvomi nadzemnými podlažiami a podkrovím kde sú umiestnené byty, chodby, vchod a zádverie. Obytný dom má jeden vchod a v dome sa nachádza šesť bytov. Základy sú betónové pásové s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehlového materiálu. Priečky sú tiež murované, stropné aj schodiskové konštrukcie sú železobetónové. Schody sú železobetónové doskové upravené stupne s povrchom z lešteného terazza. Obytný dom má sedlovú strechu, krytina ja plechová, osadený je bleskozvod. Vonkajšie povrchy sú opatrené brizolitom. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné spoločné priestory sú omietnuté hladkou vápennou omietkou. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, podlahy sú vo vchodovej časti z keramických dlaždíc, v pivnici je cementový poter. V dome je svetelná a motorická elektroinštalácia. Vstup do domu je zo severozápadnej strany cez plastové dvere so sklenenou výplňou. Objekt je v primeranom technickom stave jeho veku. Podľa údajov obce Malý Čepčín bol dom postavený v roku 1966.

  • Cena 19 980,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102420 (PSO010/16)
  • Katastrálne územie MALY CEPCIN

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Malý Čepčín

Predaj, 2-izb. byt, 83 m2

Malý Čepčín 26 500,00 EUR

TOPlist TOPlist