Predaj, 2-izb. byt, Malý Čepčín 19 980,00 EUR navrhnúť cenu

Byt Malý Čepčín

Najnižšie podanie
19 980,00
Dátum a čas dražby:
20.01.2017 13:45
Miesto dražby
Salónik, VIX Restaurant, Sládkovičova 164/3, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.
Dražobná zábezpeka
5 000,00
Dobrovolná dražba
Áno

2-izbový byt č.2, na prízemí, vchod č.1, Malý Čepčín 31, Malý Čepčín

Byt č. 2, ktorý je predmetom ohodnotenia sa nachádza na prízemí vľavo od výstupu zo schodiska bytového domu č. 31. Je orientovaný na severozápadnú a juhovýchodnú stranu. Tvoria ho: dve izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, wc, špajza, šatník. Príslušenstvom bytu sú aj dve pivnice na 1.PP. V kuchyni je kuchynská linka s nerezovým drezom, elektrický šporák s keramickou varnou platňou a s elektrickou rúrou, digestor, vodovodná batéria je páková, pri linke je keramický obklad. Hygienické jadro je murované. V kúpeľni je vaňa s keramickým obkladom, keramické umývadlo, na podlahe je keramická dlažba a na stene je keramický obklad, vodovodné batérie sú kohútikové aj so sprchou. Kúpeľňa je murovaná. V samostatnej miestnosti je splachovacie wc, na podlahe je keramická dlažba a na stene je keramický obklad. Na podlahe sú drevené parkety, keramická dlažba. Okná sú drevené zdvojené s hliníkovými žalúziami. Dvere sú plné hladké aj s presklením v kovových zárubniach. Vykurovanie je ústredné teplovodné zabezpečené radiátormi, zdroj vykurovania pre byt je pec na pevné palivo umiestnená v pivnici na 1.PP. TUV je dodávaná z elektrického bojlera. Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami. Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie, všetka jeho vnútorná inštalácia (potrubné rozvody vody, plynu, elektroinštalácia, odpady), okrem stúpajúcich vedení a uzavieracích ventilov na nich.
Vypočítaná podlahová plocha je 83,15m2, vrátane pivnice o výmere 6,78m2.

Stavebno-technický popis obytného domu :
Je to štvorpodlažný objekt, s jedným podzemným podlažím kde sú umiestnené pivničné priestory a miestnosti pre spoločné užívanie, dvomi nadzemnými podlažiami a podkrovím kde sú umiestnené byty, chodby, vchod a zádverie. Obytný dom má jeden vchod a v dome sa nachádza šesť bytov. Základy sú betónové pásové s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Zvislé nosné konštrukcie sú murované z tehlového materiálu. Priečky sú tiež murované, stropné aj schodiskové konštrukcie sú železobetónové. Schody sú železobetónové doskové upravené stupne s povrchom z lešteného terazza. Obytný dom má sedlovú strechu, krytina ja plechová, osadený je bleskozvod. Vonkajšie povrchy sú opatrené brizolitom. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorné spoločné priestory sú omietnuté hladkou vápennou omietkou. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom, podlahy sú vo vchodovej časti z keramických dlaždíc, v pivnici je cementový poter. V dome je svetelná a motorická elektroinštalácia. Vstup do domu je zo severozápadnej strany cez plastové dvere so sklenenou výplňou. Objekt je v primeranom technickom stave jeho veku. Podľa údajov obce Malý Čepčín bol dom postavený v roku 1966.
S vlastníctvom bytu je spojený podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach bytového domu o veľkosti 8290/47 825 - in.
Spoločné časti domu sú: základy, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodiská, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie. Spoločné zariadenia domu sú: chodby, domová plynová kotolňa, bleskozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

  • Cena 19 980,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102420 (PSO010/16)
  • Katastrálne územie MALY CEPCIN

Kontaktovať makléra

Pavel Sirota
Pavel Sirota Správca dražby Telefón: +421232202733 E-mail: sirota@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Malý Čepčín

Predaj, 2-izb. byt, 83 m2

Malý Čepčín 26 500,00 EUR

TOPlist TOPlist