Predaj, 2-izb. byt, Košice - mestská časť Šaca 15 400,00 EUR navrhnúť cenu

2 izbový byt Košice-Šaca

Najnižšie podanie
15 400,00
Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania.
Dátum a čas dražby:
28.10.2016 13:15
Miesto dražby
Manažérska učebňa A. G. Bella č. 303, 3. poschodie, TeleDom Hotel, Timonova č. 27, 040 01 Košice.
Dražobná zábezpeka
4 500,00
Dobrovolná dražba
Áno
Dátum 2. verejnej obhliadky
27.10.2016 09:30

Byt č.8 na 1.posch. byt. domu Nám. oceliarov 11, Košice
POPIS
Byt č. 8 sa nachádza na 1.poschodí bytového domu Nám. oceliarov 11, kat.úz. Šaca v Košiciach. Bytový dom bol postavený v roku 1953. Základy domu sú betónové s izoláciou, nosná konštrukcia murovaná z tehál, zastrešenie je sedlovou strechou s plechovou krytinou. Bytový dom je zateplený, povrchová úprava fasády minerálnou omietkou, na prízemí je hladká omietka s náterom. Schodisko je dvojramenné železobetónové s povrchom terazzo, podlahy v spoločných priestoroch a na schodoch sú z keramickej dlažby vrátane vstupnej chodby. Povrchové úpravy stien - vápenné omietky a olejový náter. Interiérové dvere sú hladké, vchodové dvere plastové. Okná sú prevažne plastové, aj v suteréne, parapety z poplastovaného plechu. Dom je napojený na verejný rozvod elektriny, vody, kanalizácie, plynu. Kúrenie je ústredné, príprava teplej vody je individuálne v bytoch pomocou elektrických bojlerov v kúpeľniach. Bytový dom bol zateplený v roku 2015, zároveň bola realizovaná aj výmena strešnej krytiny a klampiarskych konštrukcií. Okná v spoločných priestoroch, a vchodové a interiérové dvere boli menené v roku 2014.
Na prízemí sa nachádzajú vchod, chodby, schodisko, v suteréne spoločné priestory a pivnice. Na každom podlaží je po 6 bytov, spolu 18 bytov (1 a 2-izbových). Predmetný byt je situovaný v strednej časti bytového domu dispozične riešeného ako trojtrakt s chodbou pozdĺž domu v strednom trakte. Dispozičné usporiadanie bytu je zrejmé z priloženého pôdorysu (v prílohe).
Opotrebovanie nehnuteľností bolo vypočítané zjednodušenou analytickou metódou vzhľadom k čiastočnej rekonštrukcii bytu a bytového domu so zohľadnením technického stavu konštrukcií.
Byt č. 8 je 2-izbový a pozostáva z týchto miestností a príslušenstva: 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa spojená s WC, predsieň a pivnica v suteréne.
Byt bol v priebehu užívania čiastočne rekonštruovaný, pred nadobudnutím bytu súčasnými vlastníkmi bolo menené vybavenie kuchyne a kúpeľne vrátane podláh a keramických obkladov. V roku 2013 sa realizovali nové omietky v byte, v roku 2014 výmena okien.
Na všetkých stenách bytu sú stierky. Podlahy v izbách sú z drevených vlasov, pôvodné, v ostatných miestnostach je keramická dlažba. Okná sú plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, interiérové dvere sú pôvodné na báze dreva s kovovými zárubňami, dvere do izby č.1 chýbajú, vchodové dvere sú pôvodné bežné protipožiarne. Kúrenie je ústredné, vykurovacie telesá 1 x panelové (radiátor neosadený, položený pod oknom), ostatné pôvodné rebrové.
Izby aj kuchyňa sú orientované na západ, 1 izba prístupná z predsiene s prechodom do izby č.2.
V kuchyni sa nachádza kuchynská linka tvaru L na báze dreva s nerezovým drezom a pákovou stojankovou batériou, kombinovaný sporák, okolo linky je keramický obklad, plastový obklad stropu.
Bytové jadro je murované, povrchovo upravené stierkami. Nachádza sa tu smaltovaná vaňa, keramické umývadlo, pákové batérie, kombi záchod, elektrický bojler na TÚV osadený nad vaňou, keramický obklad stien do výšky 2,2 m. Byt je v priemernom stavebno-technickom stave, priemerne udržiavaný.

Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie a to najmä: vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne prípojky, prípojky STA, okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie. Poštová schránka, zvonček, kuchynská linka, plynový sporák, vodovodné batérie, vaňa, radiátory, merače vody.
Vlastníctvo bytu vrátane jeho vybavenia a príslušenstva je ohraničené vstupnými dverami do bytu a do príslušenstva umiestneného mimo bytu vrátane zárubní, hlavnými uzavieracími ventilmi prívodu teplej a studenej vody, plynu a elektrickými poistkami pre byt.
S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí a spoločných zariadení domu.
Spoločnými časťami domu sú časti domu nevyhnutné pre jeho podstatu a bezpečnosť a to najmä: základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie, zvislé nosné konštrukcie.
Spoločnými zariadeniami domu sú najmä: práčovne, sušiarne, kočikárne, STA, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové domové prípojky, ktoré sú určené na spoločné užívanie domu a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu a slúžia výlučne bytovému domu, v ktorom je byt umiestnený.

  • Cena 15 400,00 EURObjekt je v dražbe, cena nie je finála. navrhnúť cenu
  • Vložené 27. 5. 2016
  • Číslo inzerátu AR-06NB-102343 (PSO093/15)
  • Katastrálne územie Šaca

Kontaktovať makléra

Martin Krajiček
Martin Krajiček Správca dražby Telefón: +421232202724 E-mail: krajicek@platitsaoplati.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Platiť sa oplatí s.r.o Košická 56 82108 Bratisalava Telefón: 02/32202713, 02/32202714 E-mail: drazby@platitsaoplati.sk Web:
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Šaca - Námestie Oceliarov

Predaj, 2-izb. byt, 1 m2

Košice - mestská časť Šaca, Námestie Oceliarov 37 000,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Šaca - Námestie Oceliarov

Predaj, 2-izb. byt, 45 m2

Košice - mestská časť Šaca, Námestie Oceliarov 36 490,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Šaca

Predaj, 2-izb. byt, 56 m2

Košice - mestská časť Šaca 47 000,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Košice - mestská časť Šaca - Námestie Oceliarov

Predaj, 2-izb. byt, 46 m2

Košice - mestská časť Šaca, Námestie Oceliarov 34 000,00 EUR

TOPlist TOPlist