Dražba, 2-izb. byt, 69 m2, Handlová, 29. augusta 13 500,00 EUR navrhnúť cenu

DRAŽBA 2-izbový byt na ul. 29. augusta, Handlová

Byt č. 4 na ul. 29. augusta, Handlová
Predmetom je byt č. 4 na 2. poschodí, v bytovom dome s 3. NP, dom má tri vchody, vo vchode sa nachádza 6 bytov, súp. č. 86 v meste Handlová, okres Prievidza, ul. 29. augusta 72/4, postavený na pozemku parc. č. 464/1. Obytný dom bol daný do užívania v roku 1957 podľa Potvrdenia o veku stavby. Predpokladaná životnosť obytného domu vzhľadom ku konštrukcií je 100 rokov.
Byt pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa + WC, komora a dve pivnice. Celková vypočítaná výmera podlahovej plochy bytu je 69,20 m2 – súčet plôch obytných miestností a príslušenstva bytu bez plochy loggií a balkónov.
Súčasťou bytu je jeho vnútorné vybavenie a to: vnútorná inštalácia, a to vodovodná, kanalizačná, elektrická, okrem tých, ktoré sú určené na spoločné užívanie. Spoločnými časťami sú. Základy domu, strecha, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, povala, konštrukcie vodorovné, zvislé a izolačné. Spoločnými zariadeniami domu sú: hromozvody, vodovodné, kanalizačné, elektrické, telefónne prípojky, rozvody TKR, kočikáreň, práčovňa, sušiareň, žehliareň, kotolňa, komíny, prípojky ÚK, sklad, sociálne zariadenia, sklad náradia, predsieň. Spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu je: 692/20759. Popis spoločných častí a zariadení obytného domu: obytný dom s 3. NP, dom má tri vchody, vo vchode sa nachádza 6 bytov, nachádzajúci sa v zastavanom území mesta Handlová, okres Prievidza – obytná zóna, vybudovaný z murovanej stenovej sústavy, postavený na základových pásoch, zvislé nosné konštrukcie sú murované, stropy sú rovné panelové, schody s povrchovou úpravou terazzo, podesty – terazzo, zastrešenie – valbová strecha s krytinou Bramac, klampiarske konštrukcie strechy – pozinkovaný plech, úprava vonkajších povrchov – brizolit, vnútorné omietky – štukové, dvere do bytu plné drevené, vstupné dvere do vchodu hliníkové, okná v dome prevažne plastové, vykurovanie – z centrálneho zdroja, ohrev TÚV – z centrálneho zdroja, elektroinštalácia svetelná aj motorická, výťah sa nenachádza. Z ostatnej vybavenosti: požiarne hydranty, televízny rozvod pod omietkou.
Popis bytu: byt sa nachádza na 2. poschodí obytného domu, vnútorné steny bytu sú štukové, obvodové múry murované, deliace priečky murované, stropy sú rovné panelové, dvere hladké plné, okná drevené, podlahy v izbách a ostatné podlahy – PVC, bytové jadro murované, v kúpeľni sa nachádza vaňa, nerezová batéria so sprchou, keramické umývadlo, nerezová batéria a keramický obklad, v samostatnom záchode sa nachádza WC combi a keramický obklad, v kuchyni sa nachádza kuchynská linka, smaltovaný drez, nerezová batéria, plynový sporák, odsávač pár a keramický obklad, vykurovanie – z centrálneho zdroja, ohrev TÚV – z centrálneho zdroja, elektroinštalácia s poistkovými automatmi v byte, prípojky studenej a teplej vody od stúpacích vedení sú pozinkované, prípojky kanalizácie do zvislých rozvodov z PVC, TV rozvody pod omietkou. Vzhľadom ku skutočnosti, že znalcovi nebola umožnená obhliadky bytu, je technická hodnota bytu vypočítaná v štandardnom vyhotovení. Byt celkovo možno vyhodnotiť ako priemerný byt s možnosťou parkovania pred obytným domom. Obytný dom sa nachádza v meste Handlová – obytná zóna, s dobrou dostupnosťou do centra mesta a do okresného mesta Prievidza.

Pozemok
Predmetným pozemkom je parc. č. 464/1 Zastavané plochy a nádvoria vo výmere 878,00 m2 v spoluvlastníckom podiele 692/20759, t. j. 29,27 m2 vedená na LV č. 3143 nachádzajúca sa v k. ú. Handlová, okres Prievidza v obytnej zóne, s dobrou dostupnosťou do centra mesta a aj do okresného mesta.

 • Cena 13 500,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 15. 1. 2016
 • Číslo inzerátu AR-0B79-100390 (5140315)
 • Lokalita 29. augusta
 • Dobrovolná dražba Nie
 • Forma vlastníctva osobné
 • Celková úžitková plocha 69 m2
 • Celková podlah.plocha 69 m2
 • Spôsob kúrenia ústredné - plynové
 • Počet izieb 2

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Licitor reality, s.r.o. Sládkovičova 6 01001 Zilina Telefón: +421 907 854 587, +421 918 900 100 E-mail: lrolkova@licitor.sk Web:
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 
TOPlist TOPlist