Predaj, 2-izb. byt, 55 m2, Bratislava - Ružinov, Jégého 131 100,00 EUR navrhnúť cenu

Nový 2-izbový byt s balkónom v novostavbe Jégeho Alej v širšom centre

Tento moderne zariadený byt s výmerou 49,25 m2  je situovaný na 2. poschodí a pozostáva z dvoch obytných miestností vrátane kuchyne a príslušenstva, ktorým sa rozumie vstupná chodba, šatník, kúpeľňa s toaletou a balkón 4,9 m2. Vstupná chodba vedie do šatníka, kúpeľne a obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Kuchyňa je integrovaná do obývacej miestnosti a spolu tvoria podstatnú časť rozlohy bytu. Menšia, no moderná kuchynská linka disponuje zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, dvojplatnička, rúra, chladnička). Z obývacej izby je vstup na balkón a do spálne. 

Byt je neobývaný, nový a do užívania daný od kolaudácie, ktorá bola v 9-tom mesiaci tohto roku. Ponúkaný 2-izbový byt je orientovaný na SV. Priemerné mesačné náklady sú vo výške 120 €. Parkovanie je možné vyriešiť dokúpením parkovacieho státia v garáži na úrovni bytu v hodnote 14.000 €. Táto nehnuteľnosť je voľná ihneď.
Reality & Design Vám ponúka na predaj nový 2 izbový byt v tehlovej novostavbe Jégeho alej. Jedná sa o bytový dom 4. etapy výstavby, nachádzajúcej sa v centre mesta v atraktívnej rezidenčnej časti Bratislavy - Ružinov, časť Nivy, ktorá je charakteristická svojou obľúbenosťou. Vďaka svojej polohe a jednoduchej dostupnosti patrí medzi komfortné mestské časti v širšom centre mesta, v prostredí obklopenom zeleňou. Samotnú Jégého ulicu tvorí tichá alej, husto lemovaná vysokými stromami v blízkosti jednej z hlavných dopravných križovatiek - Trnavského mýta.

Ak lipnete na mestskom živote, nákupoch, športových podujatiach alebo koncertoch, máte ich mať. Do centra mesta je to len 12 minút. Dopravnú dostupnosť zabezpečujú linky MHD - autobusy, trolejbusy a električky, ktorých zastávky sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od objektu. Nový moderne zrekonštruovaný Zimný štadión ponúka ďalšie možnosti pre aktívne trávenie voľného času. 
V cene je započítaná provízia, ktorá zahŕňa nasledovné poplatky:


Náklady realitnej kancelárie na zabezpečenie potrebných podkladov pre prípravu zmluvnej dokumentácie k prevodu vlastníckych práv, 
Správne poplatky súvisiace s katastrom nehnuteľností,
Kompletný právny servis: vyhotovenie kúpnych zmlúv o prevode vlastníckych práv, zmlúv o budúcich zmluvách a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností,
Hypotekárne poradenstvo naším zmluvným partnerom,
Vypracovanie preberacieho protokolu a odovzdanie nehnuteľností. 


Spoločnosť Reality & Design si vyhradzuje autorské práva na text a fotografie k nehnuteľnosti, ktoré sú jej majetkom © Copyright 2016 Reality & Design, s.r.o.

 • Cena 131 100,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 18. 10. 2016
 • Číslo inzerátu AR-038M-100496
 • Katastrálne územie NIVY
 • Balkón Áno
 • Celková podlahová plocha bytu 50 m2
 • Forma vlastníctva osobné
 • Nadzemné podlažie Ostatné podlažie
 • Plocha príslušenstva 5 m2
 • Počet izieb 2
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Rok kolaudácie 9
 • Spôsob kúrenia ústredné kúrenie
 • Stav Novostavba
 • Výťah Áno

Kontaktovať RK

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Reality & Design s.r.o. Pribinova 4 81109 Bratislava - Staré Mesto Telefón: 0948532008 E-mail: realitydesign@centrum.sk Web:
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Ružinov - Miletičova

Predaj, 2-izb. byt, 45,96 m2

Bratislava - Ružinov, Miletičova 125 000,00 EUR

odporúčame
2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Ružinov - Stropkovská - Stropkovská

Predaj, 2-izb. byt, 55,8 m2

Bratislava - Ružinov, Stropkovská 120 000,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Ružinov - Súmračná

Predaj, 2-izb. byt, 44 m2

Bratislava - Ružinov, Súmračná 114 000,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Ružinov - Jégého - Jégeho

Predaj, 2-izb. byt, 77 m2

Bratislava - Ružinov, Jégého 157 000,00 EUR

TOPlist TOPlist