Predaj, 2-izb. byt, 98 m2, Bratislava - Dúbravka, Trhová 176 000,00 EUR navrhnúť cenu

Velkoryso riešený 2 izbový byt s terasou, pekným výhľadom, komorou a šatníkom- 98m2.

Ponúkame na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Novostavbe v bytovom dome Dúbravia.
Byt má rozlohu 89, 37 m2 + 8,19 m2 terasa. Byt sa nachádza na 6. Poschodí.

Byt je charakteristický svojím veľkometrážním, veľkorysím riešením kde obývačka s kuchyňou má rozlohu 42 m2 s ktorej je priamu vstup na dostatočne veľkú a širokú terasu pre pohodlné sedenie.

Pohodliu pomôže murovaný šatník v spáľni a komora v kuchyni.

Veľkou výhodou sú nízke náklady ktoré sa pohybujú okolo 100 Eur/ mesiac.


BYTOVÝ DOM DÚBRAVIA-

JEDINEČNÁ A MODERNÁ ARCHITEKTÚRA V LOKALITE BRATISLAVA IV

NADŠTANDARDNÉ MATERIÁLY – PREVETRÁVANÁ FASÁDA - ALPOLIC (Japonsko) a TRESPA (Nemecko) zaručí estetickosť, dlhú životnosť, nízke náklady, Hliníkové okenné profily , Centrálny výmeník tepla, každý byt má svoju výmenníkovú stanicu. ZALUZIE

BYTOVÝ DOM

Unikátny Bytový dom Dúbravia Vás na prvý pohľad zaujme na svoje pomery a lokalitu jedinečnou architektúrou. Bytový dom tvoria dve celky, pričom SVETOVÁ STRANA je charakteristická otvorenými presvetlenými bytmi s veľkými hliníkovými oknami a najmodernejším designom a SVETOVÁ STRANA je charakteristická svojou funkčnosťou, krásnym výhľadom na KOPEC. Tˇým pádom si vybrať môže každý!

Bytový dom tvorí 66 bytových jednotiek rôznych veľkostných a typových kategórii. Viac ako 60% bytov je predaných! V ponuke sú 2 izbové byty rôznych veľkostí, typov a výhľadov, ktoré zaručujé architektúra bytového domu a posledné tri trojizbové byty.

Bytový dom je postavený a vybavený z nadštandardných materiálov: Celá konštrukcia domu vrátane nosných priečok je z liateho monolitického betónu; výplňové priečky sú z tehál.
V dome sa nachádza centrálny výmenník tepla (firma Danfoss), v bytoch sú jednotlivé bytové výmenníky. Podobne ako vo všetkých bytoch, aj vo všetkých spoločných priestoroch sú na stenách aplikované sadrovo-vápenné omietky, pričom steny na chodbách sú zateplené systémom STO.
Podlahy na chodbách sú gresové, schody prefabrikované terazzo, v garážach sú betónové liate podlahy s vrchnou vrstvou Basf. Steny vo vstupných halách sú z obkladov ALPOLIC a TRESPA. ?

Vonkajšia fasáda je prevetrávaná, takže na jednej strane spĺňa náročné kritériá na tepelnú izoláciu budovy, na druhej strane má možnosť zdravo dýchať. Obklad vonkajšej fasády je z ALPOLIC-u (Japonsko) a TRESPA (Nemecko).?

NADŠTANDARDÉ PREVEDENIE BYTOVÉHO DOMU ZARUČUJE NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY! PRI BYTE DO 70 m2 . NÁKLADY PRI PRIEMERNEJ SPOTREBE NEPRESAHUJŮ 100 EURO/ MESIAC !

PARKOVANIE

ku každému bytu si je možné odkúpiť parkovacie státie v garáži a dostatok parkovania zaručuje aj vonkajšie vyhradené parkovanie pre majitelov bytov v dome.

ŠTANDARD

Všetky byty sa predávajú vo vyššom štandarde, ktorý obsahuje zariadovacie predmety rozpísané nižšie. Niektoré byty sa predávajú aj s kuchynskou linkou a vstavanými skriňami.

Vstupné dvere do všetkých bytov sú bezpečnostné, protipožiarne a majú výborné zvukovo izolačné vlastnosti.
Steny majú sadrovo-vápennú omietku, steny na chodbách sú zateplené systémom STO (tepelná izolácia, sieťka, kvalitná dýchajúca omietka).
Všetky okná v bytoch sú hliníkové, s izolačným dvojitým sklom.
Podlahy sú laminátové, v kuchyniach, kúpeľniach a na WC je keramická dlažba.
Lodžie majú liate podlahy BASF.
V bytoch sú inštalované keramické umývadlá s chrómovým sifónom, akrylátové vane, prípadne murované sprchové kúty, keramické závesné WC a zmiešavacie pákové batérie.
Exteriérové žalúzie (J a Z) sú vybavené špeciálnym senzorom vetra, ktorý ich chráni pred možným poškodením v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok.
V každom z bytov je tiež realizovaná kompletná príprava na chladenie, pričom chladiaca jednotka je umiestnená na streche alebo v garáži, čím sa pri jej používaní bude eliminovať hluk.
Všetky bytové jednotky sú vybavené video vrátnikom, ktorý umožňuje kontrolovať vstup osôb do budovy a umožňuje tiež pohodlnú komunikáciu s prichádzajúcimi. Všetky byty sú vybavené optickými káblami na prenos digitálnych dát (telefón, televízia, internet).
Každý z bytov má vlastnú odovzdávaciu stanicu tepla s možnosťou individuálnej regulácie.


LOKALITA

Bratislavská mestská časť Dúbravka patrí k najbezpečnejším v hlavnom meste. Svedčia o tom aj policajné štatistiky, ale tiež hodnotenia samotných obyvateľov Dúbravky, ktorí vyzdvihujú predovšetkým fakt, že ich deti sú tu skutočne v bezpečí.


Dúbravka myslí aj na mladých ľudí a na deti, ktorým sa tu venuje rad športových klubov. Na svoje si prídu aj dospelí, ktorí sa môžu zúčastňovať na rôznych športových a kultúrnych podujatiach.


Do centra mesta sa dostanete pohodlne spojmi mestskej hromadnej dopravy, ale aj individuálne. Spojenie je rýchle a bezproblémové vďaka viacprúdovým cestným ťahom, diaľničným obchvatom a neďalekému tunelu Sitina.

Dúbravka je jednou z najvýhodnejšie situovaných mestských častí Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Nachádza sa v lone prekrásneho prírodného prostredia Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a na úpätí Štátnej rezervácie Devínska Kobyla, na ploche 862 ha, s počtom obyvateľov 39 000.

V súčasnosti je Dúbravka modernou časťou hlavného mesta Slovenska s obchodmi, školami, športovými areálmi a kultúrnymi zariadeniami a s nemalými možnosťami rozvíjať podnikateľské aktivity. Najväčším potenciálom sú jej obyvatelia prevažne so stredoškolským i vysokoškolským vzdelaním.Cena: 176 000 Euro, batalik@reins.sk, 0905 140 898, www.reins.sk,

 • Cena 176 000,00 EUR navrhnúť cenu
 • Vložené 14. 1. 2014
 • Číslo inzerátu AR-06PU-000253
 • Katastrálne územie DUBRAVKA
 • Celková podlahová plocha bytu 98 m2
 • Výťah Áno
 • Nadzemné podlažie Ostatné podlažie
 • Stav Novostavba
 • Rok kolaudácie 2010 - 2012
 • Terasa Áno
 • Konštrukcia bytu zmiešaná
 • Rok výstavby 2011
 • Kategória bytu I. kategória

Kontaktovať makléra

REINS GROUP s.r.o.
REINS GROUP s.r.o. Telefón: 0949 163 260 alebo 0905 444 045 E-mail: office@reins.sk
Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
REINS GROUP s.r.o. Bajkalská 7/A 83104 Bratislava Telefón: 0949 163 260, 0905 444 045 E-mail: office@reins.sk Web:
 • DSC_1786.JPG
 • DSC_1799.JPG
 • DSC_1792.JPG
 • DSC_1789.JPG
 • DSC_1788.JPG
 • DSC_1785.JPG
 • DSC_1784.JPG
 • DSC_1780.JPG
 • Zmensene Dubravia_IMG_4228_Budova_svetla_strana.jpg
 

Podobné reality

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Saratovská - Saratovská

Predaj, 2-izb. byt, 50,35 m2

Bratislava - Dúbravka, Saratovská 92 500,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Nejedého

Predaj, 2-izb. byt, 54 m2

Bratislava - Dúbravka, Nejedého

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Saratovská

Predaj, 2-izb. byt, 64 m2

Bratislava - Dúbravka, Saratovská 109 900,00 EUR

2-izb. byt, Predaj, Bratislava - Dúbravka - Galbavého

Predaj, 2-izb. byt, 52 m2

Bratislava - Dúbravka, Galbavého 87 500,00 EUR

TOPlist TOPlist