Predaj, 1-izb. byt, 49 m2, Bratislava - Vrakuňa, Bučinová 73 000,00 EUR navrhnúť cenu

Obrázok nie je k dispozícii

Predám, 1-izbový byt, 49,0m2, po celkovej rekonštrukcii (na 2-izb.), BA2-Vrakuňa, Bučinová ul. (ihneď voľný)

1-izbový byt, po komplet. rekonštrukcii (so stav.povolením) na 3/8.poschodí, vo vchode je 40 bytov, 5 na jedom podlaží. K bytu patrí latková pivnica (1,5m2) na 1.poschodí obyt.domu. Vo vchode je osobný aj nákladný výťah. Interiér spoločných priestorov domu prešiel nedávnou rekonštrukciou, vstup je na magnetický čip, chránený kamrovým systémom. K bytu bola pričlenená loggia uzavretá francúzskym oknom (5komor.profil + bezpečnost.sklo v dolnej časti), zateplená aj z vnútornej strany na stenách, v zníženom sadrokart.strope aj zvýšenej podlahe. Kuch.linka bola preložená do obývačky, z pôvodnej kuchyne je detská izba/spálňa. V obyvacej miestnosti bol odčlenený spací kút, sadrokartonovou priečkou so vstavaným akváriom, ktorého súčasťou je priestranná vstavaná skriňa (2,9m) so svetelnou rampou s bodovkami. V chodbe, kúpeľni a WC je dlažba, ostatné miestnosti plávajúca podlaha.
V rámci rekonštrukcie boli urobené nové rozvody elektriny(samostatné zóny pre jednotlivé miestnosti a predpríprava na 420V prípojku bytu), a vody. Plyn bol odpojený (nepoužíva sa). WC ostalo samostatné, bolo doplnené umývatko na ruky s možnosťou napojenia bidetoej spršky. V kúpeľni bola zmenená dispozícia, a osadená rohová vaňa, a tiež malý rebríkový radiator (s elektrickým výhrevným telesom s termostatom). V chodbe, wc a kúpeľni je znížený sadrokartonový strop, s bodovými svietidlami a odvetraním(wc, kupeľňa)
V rámci kuch.linky sa používa samostatne stojaci elektrický sporák so sklokeramickou varnou doskou a elektrickou rúrou. Digestor je napojený na odvetranie centrálnou stupačkou domu. V rámci rekonštrukcie boli tiež upravené polohy radiatorov, pre lepšie využitie zmenenej dispozície bytu.
Do bytu je privedená optika od T-COMu(Magio) a tiež analog.kábel UPC (odpojené, odhlásené služby)

K dispozícii je tiež rezerva obkladového materiálu, pre prípadné úpravy/opravy vo WC a kúpeľni, a tiež pre dlažbu v chodbe.

  • Cena 73 000,00 EUR navrhnúť cenu
  • Vložené 31. 8. 2016
  • Číslo inzerátu AR-0L7Y-000001
  • Lokalita Bučinová

Kontaktovať inzerenta

Change the CAPTCHA code
Kontaktovať
Hajdony Rastislav Telefón: +421903805545 E-mail: typropc@post.sk

Podobné reality

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Vrakuňa - Bebravská

Predaj, 1-izb. byt, 35 m2

Bratislava - Vrakuňa, Bebravská 62 900,00 EUR

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Vrakuňa - Čiližská - vrakuňa

Predaj, 1-izb. byt, 50 m2

Bratislava - Vrakuňa, Čiližská 79 000,00 EUR

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Vrakuňa - Bebravská

Predaj, 1-izb. byt, 35 m2

Bratislava - Vrakuňa, Bebravská 66 000,00 EUR

1-izb. byt, Predaj, Bratislava - Vrakuňa - Dudvážska

Predaj, 1-izb. byt, 34 m2

Bratislava - Vrakuňa, Dudvážska 67 800,00 EUR

TOPlist TOPlist